Клименко замовив справу проти Ломаковича?

Партія влади через підконтрольні структури продовжує чинити шалений тиск на кандидатів від партії «УДАР Віталія Кличка» по всій Україні. На Тернопільщині – після того, як результати соціологічних досліджень визначили його лідером передвиборчого рейтингу – об’єктом політичного переслідування став кандидат у народні депутати по 164-му округу Віталій Ломакович. Одразу з кількох неофіційних джерел йому стало відомо, що проти нього порушено кримінальну справу за ст. 191 КК України.

Дана справа – ніщо інше, як результат «замовлення» так званого самовисуванця, а насправді кандидата від влади з однією метою — дискредитувати Віталія Ломаковича в очах виборців. Партія ж «Свобода» в особі іншого кандидата цього округу Михайла Головка використовує цей факт у своїй брудній передвиборчій технології, тим самим підіграючи владі. Насправді немає жодних даних, які б вказували на наявність в діях Віталія Ломаковича ознак будь-якого злочину, тому він категорично заявляє, що кримінальну справу стосовно нього порушено безпідставно. А також – з грубими порушеннями закону. Зокрема, відповідно до ст.98-2 КПК України у разі порушення кримінальної справи прокурор, слідчий, орган дізнання або суддя зобов’язані вручити копію відповідної постанови особі, щодо якої порушено справу, негайно. При неможливості ж негайного вручення копія постанови вручається не пізніше трьох діб з моменту її винесення. Не зважаючи на цю чітку вимогу законодавства, копію постанови від 27 вересня 2012 року Віталію Ломаковичу не вручено досі, не надходила вона і на його поштову адресу. Про порушення кримінальної справи №18590 йому стало відомо зовсім випадково.

Враховуючи все вищесказане, кандидат у народні депутати України Віталій Ломакович буде всіма доступними законними способами захищати свою честь та гідність, в тому числі – оскаржувати незаконну постанову від 27 вересня 2012 року про порушення стосовно нього кримінальної справи №18590. Відповідні листи з проханням вжити заходів щодо службових осіб ГУ МВС України в місті Києві, які грубо порушили права та законні інтереси Віталія Ломаковича, ним надіслано прокурору міста Києва та у Головне управління МВС України. У своєму зверненні до керівництва правоохоронних органів він також вимагає негайно надати йому належним чином оформлену копію скандальної постанови.

Ще минулого четверга офіційну заяву з вимогою припинити порушення чинного законодавства та політичний тиск на Віталія Ломаковича оприлюднила партія «УДАР», керівництво якої пов’язує дану справу виключно з політичною діяльністю свого кандидата, який лідирує на 164-му виборчому окрузі на Тернопільщині.

Прес-служба кандидата в народні депутати від партії «УДАР» по 164 виборчому округу Віталія Ломаковича.

-1 thoughts on “Клименко замовив справу проти Ломаковича?

 • 14:30 | 15.10.2012 о 14:30
  Permalink

  В кутузці най відстоює свою честь та гідність, поміж півнів

 • 23:29 | 15.10.2012 о 23:29
  Permalink

  Головко – єдиний опозиційний кандидат. він і переможе! Свободу не спинити!

 • 21:36 | 16.10.2012 о 21:36
  Permalink

  Та він аферист. Він хоче мандат, аби не сісти.

 • 21:12 | 19.10.2012 о 21:12
  Permalink

  от вам і ГОЛОВКО !
  Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет вручив орден святого рівноапостольного князя Володимира Великого депутату Тернопільської міської ради, “свободівцю” Михайлу Головку.

  .

  Як ми повідомляли, таких же нагород удостоїлися мер Тернополя Сергій Надал та голова облдержадміністрації Валентин Хоптян.

  Предстоятель УПК КП вручив відзнаки вчора після освячення храму у Хоросткові Гусятинського району.

  Як повідомили у прес-службі ВО “Свобода”, ордени вручено за «заслуги у відродженні духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви».

  Як виявилося, у “свободівця” Михайла Головка є дійсно неабиякі заслуги перед УПЦ КП. Молодий політик брав активну участь у подіях в селі Мусорівці Збаразького району. Нагадаємо, там тривалий час точився конфлікт між представниками УПЦ Московського та Київського патріархатів. Предметом суперечок стали церкви – стара і новозбудована, – які конфесії не могли розділити між собою. Апогеєм протистояння стала бійка, що виникла 3 січня 2010 року під дверима древнього храму. Священики московського патріархату зайшли в церкву і зачинилися там. Виганяти московських попів взялися браві хлопці зі “Свободи”. Дішло до того, що вони, з гаслами “Слава Україні! Смерть ворогам!” та “Москаляку на гілляку!” намагалися вибити двері церкви. Усі ці події були відзняті представниками Московського патріархату. Відесюжет з відповідними коментарями та інтерпретаціями, який оприлюднили на телебаченні й в Інтернеті, викликав резонанс всекраїнського масштабу. Як видно з ролика, керував “свободівською” раттю саме нинішній орденоносець Михайло Головко.

  http://www.youtube.com/watch?v=8N_wJG1QChc&feature=player_embedded

 • 23:31 | 24.10.2012 о 23:31
  Permalink

  Щодо не порядності Ломаковича правда ,стосовно кримінальноі справи це правда, бо сама є жертвою цього лиходія до речі це не перша криміналка,шановні виборці подумайте і зважте де цій людині місце?і чому він заважає іншим більш порядним кандидатам працювати!

Коментарі вимкнені.