Контрагітація на Тернопільщині

Чи не найжорсткіша боротьба між потенційними парламентарями на Тернопільщині відбувається на 164-му виборчому окрузі, де зареєстровано найбільшу кількість кандидатів. Кампанії деяких з них побудовані на пропаганді своїх програм, а переважно на критиці опонентів.Останнім часом, зокрема, на шпальтах газет, в інтернет-просторі, у вигляді листівок активно розповсюджуються матеріали “Руху за визволення”. Обличчям цього руху став кандидат Василь Фіялка, а його головним передвиборчим гаслом став заклик: «Не дамо банкіру-комсомольцю Вові “Луганському” обікрасти Тернопільщину». Очевидно, йдеться про іншого кандидата з цього округу — Володимира Клименка. Останній очолює “Укрінбанк” та родом з Луганська.

Донедавна найактивнішим публічним опонентом Володимира Клименка по окрузі був Орест Муц (депутат ВРУ від Партії регіонів, екс-голова обласної партійної організації), який у зверненнях до виборців основну увагу звертав на “загрозу завоювання рідного краю політично-економічними варягами”. Останнім часом дружина “анти-варягів” в окрузі суттєво поповнилася. За повідомленнями місцевих інтернет-видань, пан Муц ввів у гру декілька інших дружніх собі кандидатів, щоби в такий спосіб — гуртом — побороти банкіра-благодійника Клименка.

На тлі Кремля, поряд зі Сталіним і Леніним, зображені (справа наліво): Володимир Клименко, Юрій Желіховський (заступник голови-керівник апарату Тернопільської облдержадміністрації) та Валентин Хопнян (голова Тернопільської ОДА, керівник обласної організації Партії регіонів), – повідомляє Опора.

Коментарі вимкнені.