Тернополяни подарували Кікабідзе ікону Зарваницької Матері Божої

Дні міста-2012 добігли кінця. Заходів та різних новинок було так багато, що навіть найвибагливіший глядач зміг знайти для себе щось цікаве та корисне.

Завершенням та найграндіознішим заходом святкувань став концерт місцевих виконавців за участю відомих зірок української естради: Тоні Матвієнко та Степана Гіги

Головним меценатом та співорганізатором концерту виступив громадсько-політичний діяч, кандидат в народні депутати України, генеральний директор ТОВ «ТД «Опілля» Тарас Пастух.

Перед тим, як представити головного та найочікуванішого гостя Тарас Пастух сказав: «Дорогі тернополяни, вітаю Вас з Днем нашого рідного міста Тернополя, тут живуть наші батьки та діти, тут виросли ми, ми любимо своє місто, любимо не гучними гаслами, любимо конкретними справами. Сьогодні хочу подарувати нам, в день нашого міста, виступ живої легенди – Народний артист Грузії Вахтанг Кікабідзе».

Від усіх тернополян він подарував п. Кікабідзе освячену ікону Зарваницької Матері Божої

«Загальновідомо, що наші країни знаходяться під покровом Матері Божої, тому цей подарунок хай стане символом дружби українців та грузинів, – сказав Тарас Пастух. – Тим більше, що грузинський досвід не підходить тільки пану Януковичу, хоча весь світ схвалює швидкі та якісні реформи в Грузії».

Коментарі вимкнені.