«Народний контроль» зібрав весь свій актив, щоб обговорити власні успіхи

13 листопада Тернопільська обласна організація «Громадського руху «Народний контроль» зібрала у Тернополі активістів та депутатів від НК усіх рівнів: обласної, районних і міських рад, а також сільських та селищних голів. Розмовляли про перспективи та здобутки партії, а також обговорювали питання і напрямки роботи новообраних депутатів. На зустріч з активістами приїхали представники центрального офісу: Голова виконавчого комітету політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» Андрій Мисик і керівник телевізійного проекту «Гаряча лінія «Народного контролю» Христина Бучковська.
Відкрила засідання голова Тернопільської обласної організації політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» Олена Абакумова. До присутніх звернулися також лідери НК: депутат Тернопільської міської ради Володимир Бліхар та депутат обласної ради Володимир Болєщук, які привітали усіх присутніх з перемогою і окреслили плани на майбутнє.
Андрій Мисик привітав депутатів молодої промайданівської сили з успішним результатом і запевнив: «Тепер, коли у нас є чітко сформована команда, ми повинні скласти програму розвитку свого міста, району та області. Жодні олігархи та люди згори, як про це пишуть у жовтій пресі, не будуть вам диктувати, які рішення приймати та яким шляхом іти. Активісти кожної області вирішуватимуть це самостійно та нестимуть відповідальність за кожне натискання кнопки. Голосуйте так, як хоче громада, підтримуйте ті проекти, які принесуть користь людям. Для цього ми і прийшли у владу, щоб працювати для людей».
«Результат Тернопільщини на місцевих виборах є одним з кращих результатів «Народного контролю» по всій Україні, – проаналізував А.Мисик. – А це означає, що на Тернопільщині активісти, котрі здобули велику довіру серед людей, зможуть і надалі відстоювати їхні інтереси».
Відзначив Андрій Мисик також успіхи та перспективи медіа-проекту. Зазначив, що чиновники були вкрай здивовані, коли на наступний день після виборів до їхніх кабінетів знову навідались журналісти зі зверненнями від тернополян. Це ще раз свідчить про силу, принциповість та довготривалість проекту.

Коментарі вимкнені.