Ольга Похиляк до влади рветься з порушеннями (фотофакт)

У Тернополі на дверях школи №8 Громадянська мережа “Опора” зафіксувала факт передвиборчої агітації, котрий суперечить одразу двом положення Закону “Про місцеві вибори.”
Все би нічого. Ми звикли уже жити в державі, де порушення законів стало нормою життя і ніхто за ці порушення не несе відповідальності. Або філігранно уникає її.
Але, в даному випадку на прозорих дверях школи була розміщена політична реклама очільниці міської освіти Ольги Похиляк, котра балотується по цьому окрузі від партії “Солідарність правих сил”. До того ж в приміщенні школи працює виборча дільниця №611116. Тобто в даному випадку пані Похиляк використовує в свої передвиборчій агітації підлеглих, що суперечить закону.
Громадянська мережа “ОПОРА” звернуласьз поданням до правоохоронних органів. Проте, наскільки оперативно вони зреагують на порушення законодавства і, чи зреагують взагалі – невідомо.
Тим часом пані Похиляк, котру освітяни поза-очі називають Мері Попінс, може не надто перейматись. Адже знає, що вітер скоро поміняється, головне тримати правильно парасольку. І ніякий капелюшок з її голови не впаде. Вона собі стане депутатом міськради і питання, швидше за все буде закрите. Адже, переможців не судять. Навіть, якщо перемогли вони не зовсім чесно.

Дзвінка Торохтушко

Коментарі вимкнені.