Перша несподіванка виборчої кампанії на Тернопільщині – «Добрий самарянин»

Мешканці Тернопілля визначилися із своїм електоральним вибором. Так, згідно результатів соціологічного дослідження, яке проходило у нашому краї, 83 відсотків опитаних респондентів готові здійснити свій громадянський обов’язок 25 жовтня.
Фахівці з’ясували, що цьогорічна виборча кампанія вже має першу несподіванку. Так, поряд з добре відомими в країні партіями, мешканці окремих районів області мають намір проголосувати і за політичні сили, які з’явилися зовсім нещодавно. Зокрема, йдеться про партію «Добрий самарянин», яка висунула своїх кандидатів на Збаражчині до районної та міської рад, а також до Тернопільської міської та обласної рад.
Отож, на Збаражчині за партію Володимира Кравця «Добрий самарянин» свої голоси готові віддати понад 25% респондентів. Також «Добрий самарянин» має цілком реальні шанси потрапити і до обласної ради – проведене нещодавно соцопитування показує, що політична сила долає п’ятивідсотковий бар’єр.
За словами голови всеукраїнської політичної партії «Добрий самарянин», він веде свою команду в органи місцевого самоврядування, щоб до влади прийшли нові молоді політики, у яких незаплямована репутація та чесна громадська позиція.
– Державні мужі мають нарешті зрозуміти, що влада дається не для власного збагачення, а, насамперед, для турботи про рядових людей і підприємців, які хочуть власною працею збагачувати наш край, – переконаний Володимир Кравець. – Якщо ж в органах місцевого самоврядування і далі сидітимуть шахраї, то позитивних змін ми не дочекаємось, тож наше завдання – змінювати країну вже сьогодні.

Коментарі вимкнені.