Перші досягнення наймолодшого сільського голови Тернопільщини

У мальовничому селі Кип’ячка, що структурно входить до Великоберезовицької селищної ради, нарешті підключили вуличне освітлення і встановили сміттєві баки. А ще донедавна ці звичайні ознаки сучасної цивілізації були для селян недосяжними.

Про це розповів селищний голова Великої Березовиці, представник «Народного контролю» Ілля Костюк, підсумовуючи 100 днів своєї роботи.

«Кип’ячка – невеличке село на 100 дворів, де мешкає біля 300 людей. Село було настільки забутим попередньою владою, що роками тут не працювало вуличне освітлення. Реагуючи на звернення мешканців села, ми вирішили, що селищна рада В.Березовиці може собі дозволити освітити кип’ячецькі вулиці», – запевнив Костюк.

Окрім того, на вулицях села встановлено шість сміттєвих баків. До цього мешканці вивозили сміттєві відходи в поля.

За словами селищного голови, людей вдалося переконати у тому, що сміттєві баки не можуть стояти на вузьких сільських вуличках з ґрунтовим покриттям. Адже у цьому випадку сміттєзбиральна техніка всього за кілька місяців могла би вщент знищити мощені вулиці. Відтак, нові сміттєві баки встановлені у спеціально відведеному місці, куди без проблем заїжджає спеціальна машина.

«Отримую задоволення від тих маленьких досягнень, які є насправді реальною допомогою людям, – з оптимізмом говорить 23-річний селищний голова. – Я переконаний, що великі перемоги складаються з дрібних здобутків».

Коментарі вимкнені.