Сергій Надал почав боятися Віктора Шумаду (фотофакт)

Саме страхом можна пояснити останні підписанні рішення міським головою Сергієм Надалом.

Сергій Віталійович почав позбавляти повноважень секретаря тернопільської міської ради від Блоку Петра Порошенка Віктора Шумаду.

Так 24 листопада голова підписав розпорядження згідно якого у Віктора Шумади забрали координацію діяльністі редакції газети «Тернопіль вечірній». Натомість цей обов’язок виконуватиме тепер заступник міського голови – керуючого справами Хімейчук І.С.

Зауважимо, що у попередніх скликаннях саме секретар міськради виступав куратором газети «Тернопіль Вечірній».

Нагадаємо, в останні роки «Тернопіль Вечірній» вийшов за рамки звичайної газети і став бойовим листком пропоганди персональної роботи мера. У нього вкладалися великі гроші і всупереч реєстраційному свідоцтву видавалися примірники в рази з меншим об’ємом та в десятки тисяч збільшеним тиражем. Таким чином тернополяни бачили цю газету у своїх поштових скриньках і тоді вона нагадувала швидше рекламний буклет, ніж реальний засіб масової інформації. Віктор Шумада  до 2010 року на посаді керівника «Адмінтехінспекції» певний час був видавцем «Тернополя Вечірнього» і добре знайомий зі всіма особливостями функціонування газети. Саме тому, вбачаючи в ньому реального конкурента, який зі знанням справи міг би впливати на редакційну політику, Сергій Надал прийняв рішення призначити куратором свого «побратима» Хімейчука.

Крім того, Віктора Шумаду, як секретаря ради вже починають усувати від виконання ним його ж посадових обов’язків. Як приклад, в розпорядженні №353, яке стосується редакційних правок до Регламенту Тернопільської міської ради сьомого скликання про секретаря міськради ні згадки. Хоча Регламент робиться депутатами та саме  для їх работи. А за все що стосується діяльності депутатів відповідає секретар міськради. Однак в розпорядженні голови Віктора Шумади не має.

Посадові обов’язки секретаря тернопільської міської ради Шумади В.В. до 24 листопада:

Сприяє реалізації повноважень відділу ведення Державного реєстру виборців, організовує підготовку сесій ради, питань, що вносяться на розгляд ради; забезпечує оприлюднення проектів рішень ради та рішень ради, забезпечує своєчасне доведення рішень ради до виконавців і населення, організовує контроль за їх виконанням, здійснює інші повноваження, передбачені ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Координує діяльність редакції газети «Тернопіль вечірній».
За дорученням міського голови координує діяльність постійних та інших комісій ради, дає їм доручення, сприяє організації виконання їх рекомендацій.
Сприяє депутатам ради у здійсненні їх повноважень.
Налагоджує зв’язки між радами інших міст, вивчає досвід роботи органів місцевого самоврядування.
Підтримує постійні зв’язки з політичними партіями, громадськими організаціями та релігійними громадами.
Відповідає за впровадження та функціонування системи управління якістю в координованих виконавчих органах.
Очолює комісії, утворені рішеннями міської ради, виконавчого комітету та розпорядженнями міського голови, в тому числі: у справах альтернативної (невійськової) служби, призову громадян на строкову військову службу, поновлення прав реабілітованих, адміністративної комісії та ін..
Контролює виконання документів відповідно до розподілу обов’язків та доручень міського голови.

 

Коментарі вимкнені.