Сергій Надал: Я вдячний Олексію Кайді за ті проекти, які вдалося спільно реалізувати для міста

Ми прожили складний період сучасної новітньої історії України. Період, коли режим Януковича і уряд Азарова просто нищили місцеве самоврядування. Ми мали чимало різних цікавих задумів, планів, проектів. Реалізувати їх було надзвичайно важко. Тому що, по-перше, було негативне ставлення і нерозуміння потреб місцевого самоврядування. По-друге, потрібно говорити правду, що західні області України фінансувалися за залишковим принципом.

Ще будучи кандидатом у депутати, Олексій Кайда взяв на себе відповідальність і сміливість допомогти місту реалізувати важливі інфраструктурні проекти, які десятками років не знаходили свого вирішення. Знаю, що він для цього приклав чимало зусиль, вже будучи народним депутатом, – це і виступи з трибуни Верховної Ради, провів чимало зустрічей, направив низку депутатських звернень. Декілька разів ми з ним разом були в різних міністрів попереднього уряду по питаннях міста.

Звичайно, не вдалося реалізувати все, але я вдячний йому за ті проекти, які вдалося зробити. Те, що відремонтована вулиця Гайова і було частково фінансування з Державного бюджету, в цьому також є велика його заслуга. Впевнений, що, знаючи потреби Тернополя, знаючи проблеми міста, він зможе допомогти їх вирішити.

 

 Міський голова Тернополя

Сергій Надал

-1 thoughts on “Сергій Надал: Я вдячний Олексію Кайді за ті проекти, які вдалося спільно реалізувати для міста

 • 19:08 | 14.10.2014 о 19:08
  Permalink

  партійна заказуха! Насправді нічого не зробив Кайда будучи нардепом. і ше раз хоче в ВР. Не проголосують за нього знову тернополяни! після Майдану дорога новим молодим патріотам – Ковалику наприклад

 • 23:40 | 16.10.2014 о 23:40
  Permalink

  Звичайно, що Кайда не машина і не може реалізувати абсолютно все, але більшість його проектів були корисними і обіцянки були виконані. Він чесна людина і гідний кандидат. Голосуватиму за нього!

 • 00:04 | 17.10.2014 о 00:04
  Permalink

  Ковалик взагалі нічого не зробив для народу, хіба що поїхав на майдан, щоб попіаритися! А Кайда вже дуже багато запропонував і намагався, і зараз все робить для того, щоб покращити становище! Якщо попередня диктаторська влада не давала можливості здійснювати всі плани, то зараз він це виправить!

Коментарі вимкнені.