Тарас Пастух став заступником голови УНП

Тарас ПастухСьогодні у Києві відбувся  XІV з’їзд Української народної партії.

Генеральний директор Торгового дому “Опілля“, депутат Тернопільської обласної ради Тарас Пастух став заступником голови УНП. Також  заступниками  обрані Сергій Соловей, Світлана Ніколіна, Наталія Погожева, Олексій Мірошниченко.

Голава Донецької організації УНП , народний депутат VI скликання Олександр Клименко став головою УНП.

Юрій Костенко , який раніше очолював УНП , звільнений з посади за станом здоров’я , але він залишився в керівних органах партії.  

Як зазначив Дмитро Понамарчук на своїй сторінці у Facebook, про проведення чергового з’їзду УНП ніде не повідомлялося.

“Юрій Костенко пересидів усі дозволені партійним статутом терміни на посаді голови, тож з’їзд має обрати нового голову УНП. Це буде Олександр Клименко… Народний депутат України VІ скликання (блок ” Наша Україна – Народна самооборона”) , голова Донецької обласної організації УНП (з 2005 р.).  У 2005-06 роках – заступник голови Донецької облдержадміністрації з питань промисловості, паливно-енергетичного комплексу, транспорту та зв’язку. З 2006 року – фінансовий директор ТОВ “Лізинґ-Центр”,  – зазначив Понамарчук.

“Отже, питання про об’єднання УНП із Народним Рухом уже не стоїть. Адже навесні планувалося, що восени відбудеться об’єднавчий з’їзд Народного Руху та УНП. Натомість неформальний керманич УНП Юрій Костенко збирається йти на президентські вибори”, – додав він.

Як відомо, 19 травня поточного року УНП та Народний Рух України (НРУ) об’єдналися в партію “РУХ”. Мета об’єднання – “створити в Україні потужну правоцентристську політичну силу , яка в перспективі стане правлячої і направить держава на єдиний ефективний правий шлях виходу з системної кризи, в якій Україна перебуває останні 20 років”.

Главою об’єднаної партії “РУХ” обраний нинішній лідер НРУ Василь Куйбіда, першим заступником – в.о. глави УНП Іван Заєць.

Частина членів НРУ перейшли до партії “Батьківщина”, у тому числі Борис Тарасюк, який очолював НРУ в 2003-2012 рр.

Коментарі вимкнені.