Тернопільський нардеп Олексій Кайда забув про усі свої обіцянки

Основний конкурент Олексія Кайди на виборах до Верховної ради Віталій Максимов оцінив роботу депутата за сім місяців у парламенті. Результати не втішні.

– Оцінку Олексієві Кайді мають давати тернополяни. Олексій Петрович, ідучи на вибори, у своїй програмі не сказав жодного слова про Тернопіль і тернополян, узявши за основу загальнопартійну програму. З огляду на це, йому дуже легко звітувати, а виборці не мають що в нього запитати, бо О. Кайда тернополянам нічого не обіцяв. Хоча… у його програмі, як і в програмі ВО “Свобода”, на чільному місці стояло питання про оголошення імпічменту Президенту. Минуло сім місяців. Сьогодні не те, що не оголошено імпічменту (це процес дуже складний, і “УДАРівці” про це неодноразово говорили ще перед виборами, оскільки відсутня необхідна законодавча база), а з боку “Свободи”, яка так активно це питання порушувала, навіть не зареєстровано проекту відповідної постанови. То про що можна ще говорити? – говорить Віталій Максимов.

Також він сказав, що про виконання публічної декларації перед тернопільською громадою перш за все варто запитати в однопартійця О. Кайди – мера Сергія Надала.

– Я стежу за життям Тернополя, але за час перебування О. Кайди у парламенті жодного пункту декларації так і не виконано. Нагадаю, що Олексій Петрович брав на себе зобов’язання допомогти завершити будівництво терапевтичного корпусу міської лікарні№3, школи в мікрорайоні “Кутківці”, мав долучитися до будівництва станції знезалізнення води, комплексної реконструкції міської системи водовідведення дощових вод. Обіцяв також зробити на вулиці Галицькій повну заміну інженерних мереж та комунікацій, завершити капітальний ремонт вулиці Гайової (2-га черга), провести капітальний ремонт об’їзної дороги Тернополя. Так, хтось може сказати, що сім місяців – це малий термін, але хоча б якісь кроки повинні бути зроблені в цьому напрямку! На жаль…

-1 thoughts on “Тернопільський нардеп Олексій Кайда забув про усі свої обіцянки

  • 10:25 | 13.06.2013 о 10:25
    Permalink

    ОБІЦЯНКИ – ЦЯЦЯНКИ, А ДУРНЕНЬКИМ – РАДІСТЬ! ОБІЦЯНКИ ДАЮТЬ НЕ ДЛЯ ТОГО ЩОБИ ЇХ ВИКОНУВАТИ, А ДЛЯ ТОГО ЩОБИ ПРИХОВАТИ СВОЮ НЕПОВНОЦІННІСТЬ. НІЧОГО З ТОГО, ЩО ОБІЦЯВ КАЙДА НИМ НЕ ВИКОНАНО І ВИКОНАНО НЕ БУДЕ. КАЙДА -ДЕПУТАТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ ТАКИ САМИЙ ЯК КАЙДА – ГОЛОВА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ. НЕПОВНОЦІННІСТЬ І В АФРИЦІ ЗАЛИШАЄТЬСЯ НЕПОВНОЦІННІСТЬ.

  • 20:22 | 21.06.2013 о 20:22
    Permalink

    А чому цей мєнт мовчить про обіцянки Побера, який за 6 місяців зміг зареєструвати АЖ 1 законопроект, АЖ 1 раз виступити з місця і направити пару запитів?

Коментарі вимкнені.