Цей кандидат може перемогти на Тернопільщині

Переможцем виборів на півдні області ймовірно стане Олег Барна з «БЛОКУ ПЕТРА ПОРОШЕНКА»

Телефонне опитування, проведене з 22 вересня по 5 жовтня показало, що беззаперечним фаворитом у виборчому окрузі №167 є представник партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» Олег Барна. За нього готові проголосувати понад 42% з тих виборців, які обов’язково підуть на вибори.

За його найближчого конкурента, діючого народного депутата та помаранчевого голову ОДА Івана Стойка готові проголосувати лише 17%. На третьому місці виборчих симпатій опинився київський бізнесмен Тарас Козак, за якого готові проголосувати майже 11% виборців Чортківського, Борщівського та Заліщицького районів. Інші кандидати сумарно набирають близько 10 відсотків, що суттєво не впливає на позиції головних лідерів перегонів.

Олег Барна, який відомий в окрузі своєю активною життєвою позицією, підсилився командою Президента, що і вивело його на перше місце симпатій виборців. Додатково бали йому дає реальна участь в АТО в складі українського війська та освітянський досвід. Крім того, його всі знають як принципового та ефективного сільського голову, що теж додало йому виборців. Опитування проводилося в час, коли Олег Барна ще воював на Сході країни. Зараз він працює в окрузі, що, безумовно, ще більше підвищить його шанси бути обраним.

Натомість Іван Стойко розгубив свою підтримку як єдиний кандидат від Об’єднаної опозиції зразка 2012 року. Зараз Івану Михайловичу пригадують бездіяльність як в статусі народного депутата, так і в статусі голови ОДА відразу після перемоги Ющенка у 2005 році.

Тарас Козак, незважаючи на свою другу спробу обратися народним депутатом, довіри виборців так і не завоював. Його продовжують вважати засланим київським «парашутистом» і люди не вірять, що впродовж наступних п’яти років він зможе гідно дбати про своїх виборців.

Інші кандидати, можливо, є відомими в межах своїх колективів, сіл чи районів, але не мають достатньої підтримки, щоб бути обраними в межах цілого округу.

Тому головна інтрига цих виборів полягатиме у співвідношення голосів, відданих за лідерів перегонів. Хоча попереду – ще цілий тиждень.

Рейтинг формувався на основі телефонного опитування. Вибірка становить від 5 до 10 випадкових телефонних номерів з кожного села виборчого округу №167.

Коментарі вимкнені.