У тернопільської опозиції знову здали нерви?

Вчора, 20 вересня, у Тернополі знов порізали намет ПР.

«Політичні опоненти застосовують брудні методи у боротьбі з Партією регіонів», – так прокоментував спроби нападу на агітаційні намети ПР у Тернополі заступник голови обласної організації цієї політичної сили Петро Гоч.

Перший такий інцидент стався 15 вересня та 20 вересня у сквері ім.Тараса Шевченка де, за словами агітаторів, зловмисник пошкодив ножем агітаційний намет, після чого зник з місця події.

Буквально за кілька годин після цього двійко невідомих безуспішно спробували демонтувати партійний агітнамет на зупинці по вул.Мазепи. Отримавши відкоша один із них брутально штовхнув жінку-агітатора, яка намагалася їм перешкодити.

«Вважаємо це спланованою акцією наших політичних опонентів, які, прикриваючись благородними гаслами, не гребують нічим щоб перешкодити активістам Партії регіонів доносити правду до людей, – коментує ситуацію заступник голови Тернопільської обласної організації Партії регіонів Петро Гоч. – Схоже, що у представників так званої «опозиції» почали здавати нерви, от і вдаються до таких методів «політичної боротьби».

У обласній організації Партії регіонів розцінюють ці факти, як спроби перешкодити здійсненню права на проведення передвиборної агітації, що, відповідно до Закону України «Про вибори народних депутатів України», тягне за собою відповідальність, встановлену чинним законодавством.

Відповідне звернення направлено у правоохоронні органи.

 

Коментарі вимкнені.