Вадим Рабинович: Уряд тримається за крісла і не буде нічого будувати!

До негайного припинення радикальних закликів до війни і відставку уряду, нездатного керувати економікою, закликав лідер партії «Центр», один з лідерів «Опозиційного блоку» Вадим Рабинович.

«Заява прем’єр-міністра про те, що ще до виборів має бути коаліція з пропрезидентським блоком, суперечить здоровому глузду і логіці: навіщо тоді взагалі в країні потрібні вибори? .. Вони тримаються за крісла, вони не хочуть йти … Але економічна криза настільки глибока , що народ сам може скинути недыэздатний уряд… Навіщо до цього доводити? Навіщо знову народ проводити через це? “- Заявив Вадим Рабинович.

«Радикали і нинішній уряд штовхають Україну в безодню … Радикали, базіки ніколи нічого не могли побудувати. Візьміть всю історію Європи. Жоден радикал, той, хто за війну, нічого не будував, його зацікавленість була тільки в тому, щоб шукати все нових і нових ворогів … Нам треба негайно зупиняти війну – і зосередитися на економічному порятунок України, вибратися з цього краху … Вони ж потім будуть розповідати, що їм заважали одні або інші, і ховатися будуть в Москві або в Брюсселі! Але нам-то жити в цій країні! »- Підкреслив Вадим Рабинович.

«Опозиційний блок» зважив нашу економічну програму – і готовий її втілювати … А що я буду – розповідати Яценюку або Ляшко, як будувати економіку? Один не зрозуміє, а інший – радикал, воно йому і зовсім не потрібно … Скажімо так, молоді люди експериментують з Україною, вони весь час на війні … Їм не до економіки … А люди страждають », – переконаний політик.

«Нам потрібно негайно змінити пріоритети економіки, треба відпустити, максимально повно легалізувати будь-який бізнес, який всі ці роки був задушений … Два роки податкових канікул, два роки без перевіряючих і наглядових! .. У бюджеті на це 10 мільярдів – їх легко компенсувати навіть кілька раз Земельним банком … Я вже це багато раз повторюю, але уряд не чує, банк закривають, там ж не вкрадеш, тому уряду не подобається », – підкреслив Вадим Рабинович.

-1 thoughts on “Вадим Рабинович: Уряд тримається за крісла і не буде нічого будувати!

 • 10:11 | 7.10.2014 о 10:11
  Permalink

  одни балтуны и рабинович в том числе. ну какой с него президент ( баллотировался в прошлом) и теперь все отщепенцы-проходимцы с ПР и КПУ. уровень рабиновича : пиво на разливе и даже не “Привозе”….

 • 10:29 | 7.10.2014 о 10:29
  Permalink

  ПР и КПУ нужно отправить на Донбасс. Пусть посидят там без денег, света, воды, без лекарств, без крыши над головой. Их призывы договариваться ДОСТАЛИ. Решальщики вопросов могут только воровать у народа и на белое говорить черное. Пусть едут договариваются с наемниками или с каким-либо лешим. рабинович в числе этих проходимцев из кпу и пр.А вчера на шустер лайф заявил, что нужно опять поменять конституцию. Позорище! Одесса плодит болтунов. Этот рабинович вылез из Одессы. Одесса клондайк проходимцев для Украины. Еще не один болтун ничего не сделал для Донбасса, они только приложили минимум усилий развалить все и призвать путинскую орду к нам на Донбасс. нужно быть полными дураками опять поверить этим пройдохам.

 • 14:08 | 7.10.2014 о 14:08
  Permalink

  і цей Рабинович буде розказувати комусь як економіку строїти??? та Яценюк ше його навчить!хоча ні,нащо старого пня вчити. от стане Яценюк премєром після виборів – покаже тим всім крикунам сьогоднішнім

Коментарі вимкнені.