Вчителі Монастириська відчули себе на зборах… бидлом?

Традиційна конференція вчителів району, яка щорічно відбувається напередодні нового навчального року 29 серпня, чомусь, на жаль, була брутально перетворена на суцільну пропаганду кандидата в народні депутати Верховної Ради України по Теребовлянському виборчому округу №166 Надію Хоптян.

Судіть самі. Уже при вході в залу районного комунального палацу культури роздали освітянам 400 анкет. Учителі мали дати відповідь на питання, за кого проголосують: за Надію Хоптян, яка працює головою Гусятинської районної ради, проживає в м. Києві, а балотується по Теребовлянському виборчому округу від влади, чи Михайла Апостола – єдиного кандидата від Об’єднаної опозиції. Це вони мали зробити за час роботи конференції. А ще тут були сільські голови, працівники культури, медицини з усіх районів, які входять до округу.

Хвалебні оди на адресу гаранта Конституції Януковича, голови Тернопільської обласної державної адміністрації Хоптяна і його дружини звучали з уст більшості виступаючих. Мовляв, Гусятин – завдяки голові РДА пані Хоптян – за два останні роки перетворився ледь не на казковий рай: усе тут є – і фантастичні результати по всіх галузях економіки, і повсякденна турбота про людей, не кажучи вже про славнозвісні «від стабільності до добробуту».

А підсумок щодо людей, яких зігнали наче якесь бидло, й утримували в залі майже чотири години, такий: втрачений час, зіпсовані нерви і крайнє обурення від такого ставлення.

Автор публікації – педагог однієї зі шкіл Монастириського району, який був присутній на конференції вчителів району, 29 серпня (ім’я та прізвище атора не вказано через можливий тиск, погрози, або витрату роботи, зумовлену висвітленням даної інформації).

Коментарі вимкнені.