Володимир Чубатий очолив Громадську ради при Тернопільській ОДА

Володимир Чубатий очолив Громадську ради при Тернопільській ОДА8 травня відбулось засідання Громадської ради при обласній державній адміністрації, в яку входять 60 осіб.

Як розповів «Погляду» Степан Барна,  депутата обласної ради Чубатого Володимира Євгеновича обрано головою громадської ради. Усі 31 чоловік присутніх проголосували одноголосно.

На слідуючому засіданні буде обрано заступників та секретаріат громадської ради та положення про громадську ради при Тернопільській ОДА.

Нагадаємо, Володимира Чубатого прогнозували на голову обласної ради.

Володимир Чубатий не проявив надто великої активності в пропагандивних акціях, однак його особу характеризують як твердо переконаного патріота, фахівця високого рівня в питаннях місцевого самоврядування та державного управління.  Високі шанси на обрання Володимиру Чубатому давала його родиннаспорідненість з  Ярославом Стецьком, який йому приходиться дядьком по батьківській лінії, та Олегом Тягнибоком  – по материнській родинній лінії  Цегельських. Свого часу Володимир Чубатий у 2002 році зняв свою кандидатуру на виборах міського голови Тернополя на користь єдиного кандидата від опозиційних сил, а також у 2006 році відмовився від посади заступника голови обласної ради, яку йому запропонувала фракція ВО «Батьківщина» у Тернопільській обласній раді.

Коментарі вимкнені.