Як тернопільські «свободівці» використовують адмінресурс

Директор тернопільської школи №2 намагалась зірвати зустріч лідера Об’єднання “Самопоміч”, мера Львова Андрія Садового та кандидата на міського голову Тернополя Тараса Пастуха із мешканцями мікрорайону “Новий світ”, закривши приміщення школи, хоча “Самопоміч” подала усі документи, як цього вимагає виборче законодавство.

Як розповідає кандидат у депутати тернопільської міської ради по округу, де знаходиться ця школа, Олег Нитка, “самопомічівці” написали листа директору школи ще в п’ятницю, і отримали відповідь, що все добре.

– Вчора прийшли школа закрита, сторож в школі сидить, закрився – двері не відкриває. Більше того, перед школою бігав хлопчик шкільного віку, який підбігав до людей і казав зустрічі не буде, зустрічі не буде… Але зустріч таки відбулася в бібліотеці, в тісноті, але не в обіді. Був повний зал.  Мабудь директор школи Інна Володимирівна думає, що школу можна використовувати лише для власної агітаці,ї адже вона балатується від “Свободи” хоча і по сусідньому округу.  Хочу подякувати Інні Володимирівній за “чесний” спосіб ведення агітації, – каже Олег Нитка.

Юристи Об’єднання склали відповідний акт про порушення щодо дій директора школи, яка, до речі, є кандидатом в міську раду від ВО “Свобода”, і проводила у приміщенні школи власні зустрічі з виборцями.

Коментарі вимкнені.