Як відомий журналіст зганьбив нардепа з Тернополя

Громадському активісту та журналісту hromadske.tv Дмитру Гнапу от не сподобався тернополянин, діючий депутат від партії “УДАР” Ігор Побер. Свою думку про  багаторазового чемпіона України, Європи та світу з бодибілдингу  і пауерліфтингу Дмитро виклав у мережі Фейсбук.

Если вас раздражает сын Порошенко, который идет в депутаты, посмотрите на этого персонажа. Это Игорь Побер – 67-й номер списка президентского блока. Учитывая последние соц.опросы, чувак проходит в Раду гарантированно, т.к. Порошенко имеет шансы завести не менее 80 депутатов по спискам. Этот Побер, оказывается, сейчас народный депутат! Кто-то заметил его бурную депутатскую деятельность? Причем, до того как попасть в Раду, Побер работал завпроизводством бара “Бистро” ООО “Ресторан дорожный” в Тернополе. После этого, стал тренером по пауэрлифтингу, откуда и попал в парламент. Я не шучу. Посмотрите его профайл на сайте ВР:http://gapp.rada.gov.ua/mps/info/page/15680
“На момент обрання: тренер з пауерліфтингу. Член комітету ВР з питань національної безпеки та оборони”.
Ну, в бистро и в спортзале оборона и безопасность – это приоритет, конечно. Качок этот попал в список Порошенко по квоте Кличко и вроде бы сам президент тут не причем. Но если бы Кличко предложил вписать на проходное место любимую шиншиллу Лёвочкина, Порошенко тоже согласился бы?
Можно сколько угодно рассказывать про реформы-2020 на пресс-конференциях и надувать щёки, но если вместо реформаторов ты ведешь к власти детей, блядей, друзей, и охранников, то, кто будет делать эти самые реформы?
“Мне не стыдно за избирательный список моего блока” – сказал Порошенко на днях.
Нам стыдно. Надеюсь, Игорь Побер хотя бы сделает массаж моим бывшим коллегам, идущим с ним по списку. Он ведь тоже пошел в политику, чтобы разваливать систему изнутри?

Коментар Ігоря Побера:

Шановний Дмитре Гнап!
Добрий «масаж» після таких дописів не завадило б зробити вам, а не вашим колегам. Бо вирвати шматок з біографії , перекрутити його – як мінімум, не професійно.
Так от, з 2000 року я займався підприємницькою діяльністю у сфері громадського харчування і завідувачем працював у власному!!! барі. А тренером з пауерліфтингу працював у залі, створеному за кошти моєї родини (до речі, на базі залу створена дитячо-юнацька спортивна школа, де діти займаються безкоштовно). Забули ви написати і про те, що 4 роки я працював начальником управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА.
Перш, ніж писати, ознайомлюйтесь хоча би з біографією людини на Вікіпедії.

P.S. Що насправді зробив нардеп у парламенті, але ще у 2013 році, можна почитати ТУТ

-1 thoughts on “Як відомий журналіст зганьбив нардепа з Тернополя

 • 00:10 | 28.09.2014 о 00:10
  Permalink

  ….інтелект на рівні “бейсболу”…..які депутати-така країна…

 • 02:50 | 28.09.2014 о 02:50
  Permalink

  Зробить він тобі масаж, але по ребрах.

 • 07:19 | 28.09.2014 о 07:19
  Permalink

  Навіщо репостити висловлювання різних журналюг нетрадиційної сексуальної орієнтації?

 • 08:32 | 28.09.2014 о 08:32
  Permalink

  почалось….зрозуміло, що стаття замовна але на кого працюєш афтор????

 • 09:17 | 28.09.2014 о 09:17
  Permalink

  а де ще кусок його біографії, де він працює начальником управління молоді і спорту ОДА?

 • 14:02 | 28.09.2014 о 14:02
  Permalink

  Непрофесійно,дівчата, постити таку інформацію, даєте субє’ктивізму з матами псувати думку про депутатів з Тернопілля. Що ж ви робите … Машлянки в жіночому роді 😉

Коментарі вимкнені.