Як Яценюк проштовхує в нардепи Барну і Побера

Тиждень тому, коли оголосили результати позачергових парламентських виборів, ми зазначали, що двері Верховної ради зачинилися перед самим носом тернополянина Степана Барни (https://poglyad.te.ua/polit_peregony/stepan-barna-ne-deputat/).

 Зараз же, коли майбутній Прем’єр-Міністр Арсеній Яценюк озвучив своє бачення Кабінету Мігністрів, стає зрозуміло, що в Степана Барни з’явилися шанси стати Нардепом.
Якщо діючий Віце-прем’єр Володимир Гройсман та Міністр освіти Сергій Квіт залишаться на своїх посадах в Уряді (як це і запропонував Арсеній Яценюк) то в Парламент зайдуть кандидати під номерами 65 та 66 списку партії “Блоку Петра Порошенка” – 65-им і є Степан Барна.
Тоді двері закриються перед самим носом іншого тернополянина, народного депутата 7 скликання Ігоря Побера.
Його може врятувати інший кандидат від “Блоку Петра Порошенка” – Леонід Козаченко, якого Яценюк хоче бачити Міністром агрополітики.
Таким чином, Тернопільщина збагатиться ще 2 своїми представниками у Верховній раді України.

-1 thoughts on “Як Яценюк проштовхує в нардепи Барну і Побера

  • 09:53 | 16.11.2014 о 09:53
    Permalink

    Советник премьер-министра Украины (Й.Зисельс) распорядился не допускать члена Президиума Антифашистского комитета Украины А.Наймана (uk.wikipedia.org/wiki/Найман_Олександр_Якович) на выстакку, посвященную трагедии Бабьего Яра (Киев, ул.Ярославская,6). Именно в этот день А.Найман получил благодарность от Посольства Государства Израиль за “…вклад в возрождение и сохранение традиций, истории и культуры еврейского народа.” А.Найман – автор ряда критических статей о проблемах Национального историко-культурного заповедника «Бабий Яр».

Коментарі вимкнені.