Які тернопільські кандидати у нардепи нехтують законом (фото)

Розміщення агітаційної продукції без вихідних даних не новинка передвиборчої кампанії цієї осені. На Тернопільщині кандидати у народні депутати України розміщують свої агітаційні матеріали на адміністративних будівлях, лініях електропередач, громадському транспорті і не тільки.

Довготермінові спостерігачі ОПОРИ фіксують факти незаконного розміщення агітаційної продукції практично по всіх округах Тернопільської області.

За свідченням довготермінового спостерігача від ОПОРИ округу №165  у місті Зборів було самовільно розміщено агітаційний плакат  ВО «Свобода» на паркані Зборівської лікарні,  до того ж без вихідних даних.

По тому ж 165 – ому окрузі кандидат в народні депутати України від Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” Петро Репела, розмістив свою рекламу на лініях електропередач, це може становити загрозу звичайним перехожим та являється прямою забороною.

Самовисуванець того ж 165 – го округу Олійник Сергій свою агітацію розмістив на автобусі обласного сполучення Тернопіль – Лопушани, маршрут якого пролягає через населені пункти Озерну та Зборів.

Агітація на зовнішніх поверхнях громадського транспорту  – це порушення виборчого законодавства (ч.9 ст.74 ЗУ «Про вибори народних депутатів України».

На території адміністративної будівлі «Будинок культури» с. Личківці/Трибухівці Гусятинського району зафіксована агітація без вихідних даних від Народного Фронту.

Крім того, у Гусятині відбулося самовільне заклеювання агітаційних білбордів у підтримку кандидата в депутати Люшняка.

 

 У місті Чортків (ОВК №167) кандидат в народні депутати від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Віктор Шепета розмістив свій плакат на балконі Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №6.

Зі слів адміністрації школи «дозволу на розміщення агітматеріалів ніхто не питав».

Місто Тернопіль (округ №163) теж не є винятком. Самовільне розміщення політичної реклами без вихідни даних присутнє з боку кандидата в народні дупутати від Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” Романківа Ігора на балконі будинку та політичної партії “Народний фронт” на дорожніх металічних огородженнях бар’єрного типу.

Щоближче до виборів, то більше зловживань від кандидатів в нардепи. Чи то через безкарність за дрібні порушення, чи то через байдужість громадськості. Проходячи містом все частіше натикаєшся на порушення, що повязані з рекламою та агітацією» – довготерміновий спостерігач від ОПОРИ по округу №163 у м. Тернопіль  Василь Томчишин

-1 thoughts on “Які тернопільські кандидати у нардепи нехтують законом (фото)

Коментарі вимкнені.