За люстрацію у Тернополі активістам Правого Сектора погрожують!

Останнім часом владоможці чомусь вирішили для себе, що тримають Бога за бороду, і що події на Майдані на початку 2014-го року людей нічому не навчили … Наскільки ця думка є хибною, покаже час.
Відомо, що Правий Сектор Тернопільщини зайняв принципову позицію у відстоюванні прав та майнових інтересів громади. Активісти ПС постійно беруть активну участь в роботі місцевих органів влади та висловлюють свою чітку позицію стосовно будівництва шкідливого виробництва чи забудови дитячого майданчика, чи лікарні, тощо.
Але наслідками такої діяльності є відверті погрози, які проявляються в битті вікон родинам активістів. Так в ніч з 18 на 19 вересня 2014 року невідомі розбили вікно помешкання, де проживає разом з родиною керівник Правого Сектора м.Тернополя Катерина Бойко. Звісно, хулігани мали на меті лише налякати або попередити активістку, щоб «змінити гнів на милість». Тому що останнім часом нею озвучено не одне питання, яке є болючим для місцевої влади. Також варто додати, що за 2 дні до цієї події була проведена акція, на яку Правий Сектор був запрошений мешканцями прилеглих будинків. Мета акції – недопущення будівництва криворізькими підприємцями міні-заводу з переробки пластмас на вул.Микулинецькій-Бічній,10.
Все б нічого, але Катерина Бойко подала документи до ЦВК для висунення у кандидати в народні депутати по 163му округу (м.Тернопіль ) на позачергових виборах 26 жовтня 2014 року.
Звісно, багатьом не подобається, що молоді ініціативні люди хочуть прийти на зміну «старим кадрам», які вже засиділись у Парламенті, та не прагнуть змін для майбутнього держави.
На жаль, Правий Сектор Тернопільщини в даний час не може дати відсіч нечестивим опонентам у зв’язку з тим, що більшість активістів ПС воюють на сході України.
Але коли це погрози зупиняли Правий Сектор ? Активісти Правого Сектора й надалі стоятимуть на принципових позиціях для недопущення свавілля влади, боротьби із псевдопатріотами та режимом внутрішньої окупації.

Коментарі вимкнені.