За заслуги перед церквою

У світле свято Різдва Пресвятої Богородиці добродій та меценат, активіст «Громадського руху «Народний контроль» Володимир Бліхар отримав високу нагороду Української православної церкви Київського патріархату.

Медаль «За заслуги перед церквою» та відповідне посвідчення, підписане Святійшим Патріархом Філаретом, вручив Володимиру Бліхару  митрофорний протоієрей, отець Свято-Троїцького духовного центру Богдан Заяць.

У присутності громади під час Богослужіння отець Богдан подякував Володимиру Бліхару за турботу про відродження української духовності і закликав Божого благословення на подальші успіхи і добрі справи. Відзначення церквою діяльності земляка-доброчинця є одночасно і моральною оцінкою, і заохоченням іншим тернополянам звертатися до Бога, бути духовними, адже без духовності не може існувати міцної держави.

Директор найпотужнішого в Україні виробництва металопластикових конструкцій торгової марки  «Вікнар’off»   – відомий у нашому краї меценат і доброчинець. Він – ініціатор та безпосередній учасник усебічної підтримки Революції Гідності та українських бійців в АТО, різноманітних акцій та пожертв з метою акумулювати кошти для війська, допомоги необхідними медикаментами та обладнанням загону спецпризначення «Білі берети»…

Значущим є внесок В.Бліхара у  розбудову та розвиток Свято-Троїцького духовного центру. Як відомо, духовний центр, за своєю суттю є не виключно релігійним, а й соціально-релігійним проектом: окрім духовних святинь, матиме сиротинець, будинок перестарілих, школу мистецтв та народних ремесел, благодійну лікарню… Без розуміння і підтримки меценатів, втілення такої монументальної справи було б неможливим.

 

Коментарі вимкнені.