Жителям Тернополя прийдеться переселитись в бараки?

Розмови про повстання, факельні ходи, кричалки, бійки з міліцією і у Верховній Раді рано чи пізно можуть закінчитися серйозним конфліктом і громадянською війною. Про це  для інтернет-видання Новини України – From-UA пише експерт Фонду суспільної безпеки Віталій Скороходов.

Якщо у випадку виникнення конфлікту в ситуацію втрутяться НАТО і Євросоюз, настане момент істини. «Порядок наведуть швидко», – зазначає Скороходов.

За європейськими законами, вся власність повинна бути повернута колишнім власникам. Точно так само відбулося в Прибалтиці, коли вона вступила до Євросоюзу.

«Будинки, ділянки землі, фабрики, повернули спадкоємцям колишніх господарів. Жителям Львова, Тернополя, Івано-Франківська та інших великих міст доведеться залишити свої насиджені квартири, що належали раніше полякам або австрійцям, і повертатися в села, звідти вони приїхали до міста, або селитися в бараках», – говорить експерт.

При цьому Україна фактично припинить своє існування як унітарна держава. Крим відійде до Росії. На території східних областей буде відновлена Донецько-Криворізька республіка під протекторатом Російської Федерації. Закарпаття відійде до Угорщини, а Буковина до Румунії. Україна повернеться до своїх кордонів 16 століття.

«Тут на сцену витягнуть Кличка, який скромно дистанціюється від« Свободи», якого зроблять президентом Центрально-української республіки», – вважає Віталій Скороходов.

-1 thoughts on “Жителям Тернополя прийдеться переселитись в бараки?

  • 21:07 | 12.06.2013 о 21:07
    Permalink

    Віталій Скороходов відпочивайте більше,бо я маю сумнів що до вашої адекватності )))))))))))

Коментарі вимкнені.