Санкції поступово змусять Росію рахуватися з думкою світу – Микола Люшняк

 Про впливовість і результат від санкцій, які запровадили ЄС та США проти Росії, розмовляли в ефірі каналу «112 Україна» з народним депутатом від «Блоку Петра Порошенка» Миколою Люшняком.

На думку політика, санкції не дають кардинальних результатів, перш за все, тому, що Росія накопичила значний золото-валютний фонд. І світова спільнота, у якійсь мірі, сприяла виходу такого гравця як Росія на міжнародну арену, йдеться і про будівництво газопроводу, спільні проекти, за рахунок цього Росія стала сильною державою. Санкції є, Росія їх відчуває, але поки невідомо на скільки вистачить їх «жирової прокладки» для того, щоб вона могла здаватися. А просто так цього не відбудеться і в першу чергу, через амбіції лідера країни.

  • Санкції шкодять не лише Росії, але й створюють дискомфорт для Євросоюзу. У багатьох поїздках і на зустрічах, до прикладу, фермери з Європи також наголошували, що терплять збитки через санкції і зрозуміло, що є багато незадоволених. Тому це питання має бути вирішене спільно: або ми далі підтримуємо «монстра», який завтра може натиснути ядерну кнопку, або з часом змусимо його рахуватися з думкою усього світу, – наголосив Микола Люшняк

Депутат зауважив, що Росії не потрібні землі, у них є величезний Сибір. То для чого їм той шматочок Грузії, частина України? Це просто демонстрації сили і амбіції однієї людини.

 www.112.ua

 

 

Коментарі вимкнені.