“Слуги народу” Володимир Труш і Ярослав Захарків більше не депутати обласної ради

На сесії Тернопільської обласної ради депутати проголосували за виведення Володимира Труша і Ярослава Захарківа із депутатського корпусу.

Про це повідомляють кореспонденти Суспільного, які перебувають на сесії.

Щодо складання депутатських повноважень депутата обласної ради, голови фракції “Слуга народу” Ярослава Захарківа, “за” проголосували 41 депутат. Рішення, що стосувалося депутата обласної ради Володимира Труша, ухвалили 46 депутатів.

На цьому засіданні сесії Ярослава Захарківа (депутат поїхав у відрядження закордон і не повернувся) та Володимира Труша не було. Всього на сесії Тернопільської обласної ради зареєструвалося 49 депутатів.

Що відомо про виведення депутатів Ярослава Захарків та Володимира Труша із депутатського корпусу

Ці питання розглядали на сесії Тернопільської облради 7 скликання 27 червня. Тоді рішення щодо заяви Володимира Труша не прийняли, тому що за нього проголовували 27 депутатів, тобто не було більшості голосів, потрібно щонайменше 33. Про це повідомила заступниця уповноваженого представника депутатської фракції “Європейська солідарність” Ірина Шумада.

Виконувач обов’язків голови облради Володимир Болєщук 27 червня розповів Суспільному, що за складання депутатських повноважень Ярослава Захарківа, тоді “за” проголосувало 29 депутатів. Для схвалення рішення потрібно було 33 голоси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *