Військові-контрактники з Тернополя не отримали по 15 000 гривень, які обіцяла місцева влада?

Влада Тернополя на чолі з міським головою Сергієм Надалом у своїх заявах часто торкається теми російсько-української війни, запевняючи громаду в глибокій пошані до наших захисників, ветеранів та родин загиблих. Про це йдеться у заяві Сила Людей Тернополя.

 • На жаль, слова керівницва міста часто розходяться з ділом.
  Якщо раніше головними претензіями до влади були непрозора процедура надання землі учасникам бойових дій та земельні оборудки, які прикривали темою війни, то зараз додалась ще одна:
  До нас звернулись ряд добровольців, які підписали військовий контракт у 2020-му році.
  Вони повідомляють, що голосно рекламована міським головою програма надання разової грошової допомоги у розмірі 15 тис. грн. військовим-контрактникам НЕ ДІЄ.
  Дослівна цитата з сайту Тернопільської міської ради:
  «Сьогодні українській армії має допомагати влада на всіх рівнях, в тому числі й на муніципальному. В умовах ООС, ми разом маємо забезпечити створення сучасної професійної контрактної армії, – зазначив Сергій Надал. – У міській програмі передбачено, що кожен з тернополян, хто піде на військову службу за контрактом, отримає по 15 тисяч гривень чи на придбання необхідних речей для служби, чи на будь-які інші потреби. Такий досвід Програми ми плануємо продовжити і у наступні роки».
  https://ternopilcity.gov.ua/news/25371.html
  У зв’язку з цим, ВИМАГАЄМО:
  1. Надати вичерпну інформацію щодо стану надання разової грошової допомоги військовим-контрактникам за 2020-й рік.
  2. У випадку підтвердження факту зупинки програми – негайно її відновити та пояснити причини таких дій.
  Слово перед нашими захисниками слід тримати! – йдеться у заяві.
 

Коментарі вимкнені.