Тернополяни організували нічне чергування біля міської ради. Заява активістів

Завтра, 28 липня, міський голова Тернополя Сергій Надал скликає сесію міської ради.

Три попередні спроби було провалено.

«На XVI сесію Тернопільської міської ради винесено аж 343 проекти. Це й побутові питання наших громадян, які дрібні для більшості, але життєвоважливі для конкретного громадянина. Інша частина – це важливі питання розвитку Тернополя, підготовки до зими. Ми маємо пам’ятати народну мудрість: «Готуй сани влітку»», – інформує міський голова.

Сьогодні громада міста Тернополя стала заручником політичних чвар та маніпуляцій. Вчергове партія «Свобода» намагається звезти своїх однопартійців з інших регіонів України та перешкодити проведенню сесії міської ради.

Повторне саботування сесії на тривалий час «заморозить» важливі рішення щодо місцевого самоврядування міста Тернополя та призведе до колапсу, який в тривалій перспективі торкнеться кожного тернополянина. Така ситуація є недопустимою для містян та вимагає від нас спільної дії.

З огляду на попередні кілька місяців ми чітко розуміємо, що міський голова та правоохоронні органи виявилися безсилими у змаганні з хитрощами саботажників. Тому ми, патріоти міста Тернополя, прийняли рішення всіма доступними нам законними способами забезпечити громадський порядок під час проведення сесії.

Ми запрошуємо тернополян до чергувань біля міської ради сьогодні вночі та зранку 28 липня, щоб не допустити повторного блокування будівлі. Наше завдання – забезпечити присутність на сесії усіх депутатів, що власною волею хочуть потрапити на місце роботи, за яку несуть відповідальність перед своїми виборцями.

Вільні Люди Тернопіль – Самооборона Майдану

Коментарі вимкнені.