Українська влада дружньо кинула екіпаж корвету “Тернопіль”

корвет Тернопіль

– Нас дружньо кинули і дали стусана, – розповідає Юра Юр’єв, кок корвета “Тернопіль”. – Спочатку українська влада, потім російські бойовики.

За словами кока, сьогоднішня ніч з 20 на 21 березня вся команда корвета “Тернопіль” провела на березі, по знайомим, друзям, родичам. Ніхто не знає, яка їх подальша доля.

Увечері 20 березня, корвет “Тернопіль”, як і інші українські кораблі, які були заблоковані в Севастопольській бухті, захопили російські військові.- Зовнішність у військових звичайно була характерна, ну, не зовсім словянська. Зате були класні автомати, як аргумент і ультиматум морякам: “Або ви берете свої особисті речі і гайда на берег, або ми стріляємо” , – розповідає член екіпажу корвету. – Капітан корабля вирішив не ризикувати життям моряків….

Нас називають зрадниками, кажуть мовляв “Росіяни все таки здаются”. Ідіть до чорта. За місяць, які хлопці провели на кораблі, сходили з розуму від невідомості, через відсутність будь-яких наказів, в окупації, нам говорили лише “тримайтеся”. А сьогодні всі моряки залишилися без копійки грошей. У них зарплата за лютий перерахована на картки “Приватбанку”. Його тут вже не існує. Та тут взагалі дивне щось творитися з банківською системою. Одним словом ще вчора ми були моряки, а сьогодні – безпритульні. На корветі зараз тільки капітан, передає так сказати майно новому власнику.

До речі , російські вояки без жартів пропонують нам скинутися на квиток додому. Нормально?

20 хвилин

-1 thoughts on “Українська влада дружньо кинула екіпаж корвету “Тернопіль”

 • 17:36 | 21.03.2014 о 17:36
  Permalink

  удел предателей позор и презрение… или ктото из предателей думает что его за это расцелует Путин или Шойгу? вы стали изгоями для всех и для россиян и для украинцев, теперь живите как гнидёныши…

  • 17:56 | 21.03.2014 о 17:56
   Permalink

   Александр, хорошо наерное сидеть дома в кресле с чашечкой кофе у компа и одной рукой печатать свои недалекие рассуждения, а другой запихивать в свою пасть бутерброд? Что Вы сделали для Украины, кто дал Вам право осуждать героев, чью судьбу Вы побоялись бы повторить? Вы жалкий, никчемный тролль, серая никчемная мышь. Заткнитесь, никому не нужный мешок говна, сидите дома, продолжайте жрать. Хотя до такого никчемного бездушного у…ща как Вы, все равно скорее всего не дойдет.

  • 18:17 | 21.03.2014 о 18:17
   Permalink

   Согласен. Вопрос только в том, кто больший предатель? (читай все комментарии…)

 • 18:44 | 21.03.2014 о 18:44
  Permalink

  Нафіга нам годувати таких зрадників, які не можуть себе захистити, якщо нам самим прийдеться себе захищати. Хай ідуть до пукина на службу.

 • 12:20 | 23.03.2014 о 12:20
  Permalink

  Моряки топят свой корабль прежде чем покинуть

Коментарі вимкнені.