Влада нічого не робить, щоб визволити активістів Майдану з полону у Криму! – Віталій Уманець

Вже близько двох тижнів в Криму щодня зникають люди: активісти, журналісти, священики. Сьогодні пішла четверта доба, як на території Криму зникли троє наших бойових побратимів: Наталія Лук’яненко, Сергій Супрун та координатор Автомайдану Олексій Гриценко, які протягом тижня займались постачанням обладнання для заблокованих військових частин у Криму та підтримкою їхнього бойового духу.

Дії автомайданiвцiв були повністю узгоджені з керівництвом силових органів країни. Вночі 13 березня авто наших друзів було обстріляно, невідомі військові вивезли їх, ймовірно, у будівлю військового комісаріату Сімферополя.
На жаль, констатуємо факт, що за цей час ми не побачили жодних результативних дій з боку теперішньої української влади щодо визволення наших активістів з полону. Ми обурені тим, що влада, яка отримала свої посади у тому числі завдяки діяльності автомайданівців, тих хто зараз перебуває у полоні, практично нічого не робить для їх визволення! Ми не чуємо навіть політичних заяв підтримки від тих політиків, які неодноразово брали участь у наших акціях під час революційних подій в країні.
В той же час, ми розуміємо складність політичної ситуації в країні. Проте відповідні правоохоронні органи України повинні визволити полонених заради збереження бойового духу всіх військових, активістів та патріотів України, щоб кожен громадянин нашої країни міг відчувати себе у безпеці навіть у тому випадку, коли він потрапить в таку жахливу ситуацію, тому що буде впевнений – в разі чого ВЛАДА НЕ ЗАЛИШИТЬ НАС НА ПРИЗВОЛЯЩЕ. Натомість, ми навіть не знаємо точної кількості зниклих людей.
Ми вимагаємо від панів Авакова, Парубія, Наливайченка – повідомити, які саме конктретні дії зараз вживаються для визволення полонених.

Від депутатів Верховної Ради вимагаємо створити відповідну слідчу комісію з розшуку зниклих громадян України на території АР Крим.

-1 thoughts on “Влада нічого не робить, щоб визволити активістів Майдану з полону у Криму! – Віталій Уманець

  • 15:46 | 18.03.2014 о 15:46
    Permalink

    да ты че!!!!!!прям заебались исчезать там священники!!!!прям бляха бермуды!!!!прям обстреляли!!!!!прям друзей!!!!ты кто вообще лошара?????кто твоя власть????ты ЛОХ с большой буквы и обычный проплаченый троль…..у меня куча друзей по всей украине и в том числе в тернополе. ты Уманец напиши мне на мэйл свое местонахождение и твои соотечественники живушие в тернополе,донецке,луганске,днепропетровске,харькове у тебя спросят об этих исчезнувших и опустят тебя лошару,как и вашего Кличка в Харькове,когда его пенсионер отправил в нокаут.это Украинцы сделают с тобой!!!!ты захлебнешся спермой своего же народа,который ты предал,а для меня русского они все Украинцы останутся братьями,а ты отморозок будешь бельмом позора для своих

Коментарі вимкнені.