С.К.А.Й. представив кліп, який знімала вся Україна! (відео)

С.К.А.Й.

Нещодавно лідер гурту – Олег Собчук придумав флешмоб “Ми разом! – Мы вместе!”, щоб долучити якнайбільше людей до ідеї збереження єдиної України.
«Якими б різними ми не були, ми завжди можемо знайти порозуміння та згуртуватись навколо побудови щасливої та заможної країни. Всі ці проблемні питання, котрими нас хочуть пересварити, є надуманими. Ми завжди чудово один одного зрозуміємо, було б бажання.» – вважає Олег.
С.К.А.Й. запросили своїх прихильників до участі у створенні кліпу на пісню “Ми разом! – Мы вместе!” з нового, невиданого поки що, альбому – “Край Неба”. Однойменний до назви треку флешмоб проходив протягом двох тижнів. Всі бажаючі повинні були відзняти відео з плакатом “Ми разом! – Мы вместе!” на фоні назви міста або впізнаваної місцевості. У флешмобі взяли участь сотні людей зі всієї України.
Ми отримали десятки відеороликів! Хтось знімав сам, хтось збирав компанію, в деяких містах організовували великі інсталяції, як от в Мукачеві.
С.К.А.Й. безмірно вдячний усім, хто взяв участь у флешмобі і тим самим долучився до створення кліпу! Просимо вибачення в тих, чиє відео з різних причин не потрапило до фінальної версії. Пісня виявилась занадто короткою, щоб вмістити всі ролики. Та це означає, що в Україні живе дуже багато людей, які розуміють важливість збереження нашої країни цілісною та незалежною.
Ви всі – ті хто знімався, організовував, створював, розповсюджував це відео – заслужили мати вільну, сильну Україну!
Слава Україні!

Коментарі вимкнені.