“Ви, бандерівці, взагалі страх загубили”, – як тернополяни возили допомогу у зону АТО

ГО “Автомайдан Тернопіль” в черговий раз зібрали та доставили допомогу бійцям у зону АТО. Цього разу вирушила команда з шести чоловік на трьох бусах.

– Разом з зібраною допомогою ми доставили посилки-передачі від батьків солдатам. Не забули і про приємне, завезли і роздали на блок постах (усіх які зустрічались по дорозі) у зоні АТО, 7кг цукерок, шоколаду та близько 500 пачок цигарок. Основним нашим завданням було доставити допомогу бійцям 128 бригади яка дислокуєтся між м.Дебальцеве та м.Горлівка. Розуміючи що там реально стріляють з важкоі артилерії,а із “зеленки” постійно луплять снайпери, ми, стиснувши зуби, вижимали зі своїх стареньких “вітиків” 150км на годину, щоб в нас було важче попасти (так порадили військові), – розповідає Дмитро Гайдуцький.

На пункті пропуску в м.Дебальцеве тернополян хотіли вигрузити і вернути назад, так як вже сутеніло і вже було чути, як почали працювати гармати, але активістам вдалось домовитись з вояками, що вони поїдуть далі в бік Горлівки

– На посту у Дебальцево старший спитав – а где ваши каски,сброники і автоматы???),  і які в нього були великі очі, коли ми відповіли, що все що ми маєм,  ми одразу віддаємо військовим, їм необхідніше! Тоді він спитав – откуда такие?? Ми кажемо – з Тернополя, а він видав таку фразу – ВЫ БАНДЕРОВЦЫ ТАМ ВОБЩЕ ОХРЕНЕЛИ, У ВАС СТРАХА ВОБЩЕ НЕТ??!! Ми віповіли, що всі ми під одним БОГОМ ходимо. Командир потис руку і пропустив. Коли в сутінках зустрілися з хлопцями з 128-ї вони раділи наче діти, ми загрузили їм повний краз провізії. А коли ми вручили їм листи дітей, які нам передавали різні школи,  то тут вони не витримали і розплакались. В повній темряві ми вирвались (під кононаду залпів) із дДебальцево і мовчки погнали у Артемівськ.Там переночували у наших хлопців із Державтоінспкції на базі (велика їм вдячність за це), вигрузили їм провізіюта зранку розділившись поїхали далі. Я з двома бійцями автомайдану поїхав у Красноармійск,а інша група поїхали у Слов”янськ.Потім ми приєднались до основної групи в місті ІЗЮМ та поїхали додому.Ось така нелегка була подорож.

Коментарі вимкнені.