Апеляційна палата зменшила заставу ексгендиректору «Чортківського комбінату хлібопродуктів» Петру Стефаняку

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду зменшила розмір застави з 4,17 млн грн до 757 тисяч грн для колишнього генерального директора державного підприємства «Чортківський комбінат хлібопродуктів» Державного агентства резерву Петра Стефаняка, якого НАБУ і САП підозрюють у розтраті 8,3 млн грн підприємства.

Таке рішення 7 червня ухвалила АП ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, антикорупційний суд визначив Стефаняку 4,17 млн грн застави з обов’язками. Сторона захисту подала скаргу на це рішення.

«Апеляційну скаргу захисника задовольнити частково. Ухвалу слідчого судді ВАКС від 27 травня 2024 року в частині визначеного розміру застави та покладення на підозрюваного обов’язку не відлучатися з населеного пункту, в якому він проживає, без дозволу, скасувати. В цій частині постановити нову ухвалу, якою визначити (Стефаняку – ред.) заставу в розмірі 757 000 грн та покласти на нього обов’язок не відлучатися за межі Чортківського району Тернопільської області без дозволу. В іншій частині апеляційну скаргу захисника залишити без задоволення, ухвалу слідчого судді ВАКС від 27 травня 2024 року – без змін», – ідеться в рішенні.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру екскерівнику Чортківського комбінату хлібопродуктів та ще двом особам у розтраті 8,3 млн грн. За версією слідства, у жовтні 2018 року директор хлібокомбінату за пособництва начальника дільниці та голови фермерського господарства організував підроблення накладних про постачання держпідприємству 2400 тонн зерна кукурудзи. На підставі цього комбінат сплатив частину вартості продукції, яку так і не отримав. Сума збитків – 8,3 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *