Через кого Чортківська лікарня могла втратити статус лікарні інтенсивного лікування

 10 серпня медикам Чортківської центральної міської лікарні повністю виплатили заборговану заробітну плату за червень. Нові антикризові менеджери, котрих призначили у керівництво лікарні, продовжують виправляти помилки попереднього керівництва.

Національна служба здоров’я України не виплачувала заробітну плату медичним працівникам Чортківської лікарні через те, що попереднє керівництво установи (ще з листопада 2020 року!) ігнорувало виконання цілої низки обов’язкових вимог.
‼НСЗУ гостро поставила питання доступності будівель і приміщень медичних закладів для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп людей. Йдеться про пандуси, достатню ширину дверей, додаткові зручності у вбиральнях тощо. Попереднє керівництво лікарні, маючи більш ніж півроку, не робило жодних кроків. Через це Чортківська лікарня могла втратити статус лікарні інтенсивного лікування ІІ рівня, а Національна служба здоров’я повністю перестала б фінансувати наші медичні установи.
Лише нове керівництво лікарні, приступивши до роботи у червні, взялось надолужувати втрачене попередниками. У найкоротші терміни вдалось виконати всі вимоги НСЗУ, що дозволило виплатити медикам зарплату за червень. Йдеться про суму в розмірі 4 млн 180 тисяч гривень.
Окрім того, Чортківська центральна міська лікарня боргує 160 тис. грн за роботи по монтажу кисневих труб у кардіологічному і травматологічному відділенях, медикаменти за червень – 42 900, за липень – 751 тис., за продукти – 96 тисяч.

На прохання міського голови Чорткова Володимира Шматька будівельні компанії, котрі зводять житло у нашому місті, допомогли із будівництвом правильних (відповідно до ДБН) пандусів до всіх медичних установ Чорткова. Тож окрема вдячність керівництву та робітникам ПМК-258 ПрАТ «Тернопільбуд», ПП «Інвест-Родина», ОК ЖБК «Комфортлюкс» та ФОП Стахів П.І.

Коментарі вимкнені.