Чортків знаходиться в інформаційній блокаді

Значення інформації для сучасного суспільства важко переоцінити – особливо в геополітичній ситуації, що склалася в країні – своєчасна і достовірна інформація направду розцінюється на вагу золота. Про джерела інформації для наповнення новинного та мистецького блоків сайту «Золота Пектораль» – розповідати довго та і, мабуть, зайве – левову частку складають авторські матеріали, незначна частина передруків супроводжується посиланнями.

Мова піде не про те – неважко помітити, що «Золота Пектораль» розміщує велику кількість локальних новин – тих, що стосуються Тернопілля, зокрема – Чортківщини. Оскільки головний редактор журналу «Золота Пектораль» та однойменного сайту, письменник, журналіст і видавець Володимир Погорецький живе і  працює в Чорткові – то висвітлює чимало краєзнавчих, суспільно-політичних, культурологічних та інших тем, що стосуються Чортківщини.

Враховуючи, що матеріали такої тематики мають регулярно оновлюватися, спадає на думку, що в містечку обласного значення – Чорткові – зовсім не працюють (та їх і нема) прес-служби, які регулярно мали би інформувати представників медіаресурсів і громадськість загалом про основні заплановані заходи, їх проведення тощо. Проте це і становить проблему – ні співпраці з прес-службами, ні хоча би співпраці з уповноваженими особами від районної і міської влади, відповідних установ, організацій та відомств немає – можливо тому, що людей, які мали б подбати про поширення інформації у цих відомчих службах і вдень зі свічкою не знайти. Чи може місто, яке потужно живе культурним та суспільним життям, обходитися без фахової співпраці з новинними ресурсами? Вочевидь, що ні.

Припускаємо, що не так уже і проблематично звернути більше уваги на те, яка і  коли інформація надходить журналістам – чи розсилаються запрошення і прес-релізи, анонси, чи повідомляється вихідна інформація окремого матеріалу, в виході і повноцінному висвітленні якого всі зацікавлені? Вочевидь, це питання не риторичне, то ж редакція «Золота Пектораль» звертається до краян з більшою відповідальністю ставитися до співпраці з новинними ресурсами Чортківщини – тільки від нас залежить, як ми себе представимо  в інформаційному просторі – то ж давайте цим не легковажити.

Золотопекторалівці

Коментарі вимкнені.