У Чернівцях та Чорткові гратиме рок кумир сучасної християнської молоді гурт “Кана”

Кана2 жовтня в рамках осіннього концертно-євангелізаційного туру містами і селами України “Єдиному Богу Слава”, найвідоміший в країні християнський гурт Кана завітає і на Тернопілля – в Чернівці та Чортків.

Ми уже 6 років просто грали концерти,  – ділиться вокалістка гурту Христина Підлісецька. – Цього разу Бог поклав нам в серце поїздити по Україні, по селах, містах, маленьких парафіях. Дуже хочемо попасти на Схід України. Там багато людей потребують Божого Слова. Будемо давати їм те, що маємо, бо коли віддаємо, то і нас Бог наповнює. Це просто наше покликання, та й все.

Так, 2 жовтня з 12.00 усі бажаючі, котрі потраплять до Чернівців, зможуть почути дві концертні програми у Костелі Воздвиження Святого Хреста, ворк-шоп для музикантів. А вже ввечері, 2 жовтня, з 18.00 – вдосталь насолодитися музикою в стилі фольк-рокової суміші з елементами джазу від «Кани» на центральній площі міста Чорткова.

2 жовтня, м. Чернівці
Костел Воздвиження Святого Хреста
12.00 концертна програма Частина І
13.00 ворк-шоп для музикантів
14.00 концертна програма Частина ІІ

2 жовтня, м. Чортків
Центральна площа міста Чортків
18.00 виступ гурту “Кана”

Зовсім нещодавно, 25 вересня, «Кана» славила Бога у Львові.

 

Довідка

«Кана» – музична банда, склад якої наповнюють люди, що живуть музикою і заповнюють нею всі сфери життя. Склад гурту не міняється протягом уже 5-ти років. Стартом свого музикування «Кана» вважає вересень 2005 року. З того часу на світ народилося чотири альбоми: «Поруч з Тобою» (2007), «В Тобі знайду себе» (2009), «Христос Народився» (2009) та «Радість Моя» (2010), останні альбом – спеціальний проект – музика, покладена на поезію Святої Терези від Дитятка Ісус.

Етнічної колоритності репертуару надають тексти, авторами яких є самі музиканти, а також різноманітні народні інструменти.  Своїми текстами музиканти відкрито говорять про власний спосіб життя, який переповнений Богом, що дає натхнення для творіння.

Щорічно «Кана» дає понад 30 концертів.

Люба Вовк, “Погляд”

Коментарі вимкнені.