У Чорткові за листи до Миколая діти отримали гроші

16 грудня 2011 року у рамках проведення загальних зборів Чортківської районної Асоціації підприємців, відбулося нагородження переможців конкурсу на найкращий лист до Миколая.  Більш, ніж десятьом дітям вручали подарунки та грошові премії від 50 до 150 грн кожному.
Слід зазначити, що перемога у конкурсі – це результат творчих здібностей цих дітей, а подарунки і опіка Святого Миколая залежать від їх людських якостей, пише Час.

Приємно, що дітки розуміють, що любов Святого Миколая вимірюється не лише подарунками, а тому просили у Миколая щастя та здоров’я для своїх близьких, для кожної людини. Напевно, у залі не було тих, кого б не зворушили щирі дитячі слова-прохання. Як хочеться, щоб свою віру у добро вони зберегли і пронесли через усе життя.

Окремо варто подякувати ще й тим діткам, які подарували свої музичні вітання . Хочеться, щоб рутина життя не змусила їх зрадити своїм талантам , а маленька концертна сцена нашого свята стала лише їх черговою сходинкою на шляху до великих досягнень.

А ще варто подякувати усім маленьких гостям за те, що кожен з присутніх на зборах підприємців на фоні їх щирості, дитячої віри та оптимізму зрозумів, що проблеми з податковою, пенсійним, виконавчою службою, санстанцією, пожежниками…. – це такі дрібниці!

Коментарі вимкнені.