Чортківський водоканал встановив перші датчики тиску води

Працівники КП Чортків водоканал завершили монтаж двох датчиків тиску воду – один у верхній частині міста по вул. Синенького, другий – у нижній частині поблизу ДЮСШ. Тепер фахівці мають можливість цілодобово стежити за тиском у водопровідних мережах та аналізувати показники, повідомляє Чортківська міська рада. 

🗣Як розповів керівник водоканалу Віктор Гордієнко, встановлені датчики тиску суттєво допоможуть у роботі: «Наприклад, коли у пікові години у верхній частині міста є великий забір води, то тиск у мережах зменшується. Але допоки хтось зі скаргою до нас не звернеться, ми не могли реагувати, бо не мали інформації про актуальний тиск у мережі. Тепер ж ми самі бачитимемо проблеми та відповідно оперативно їх вирішуватимемо».

📊У нижній частині міста інша особливість – там тиск буває не замалий, а надмірний. А таке часто призводить до проривів мереж. Тому водоканал матиме змогу балансувати систему вручну. Також завдяки датчику можна дізнатись, що десь у мережі виник прорив.

🗣«Наразі використовуємо побутове обладнання, воно недороге. У майбутньому, за наявності коштів, закуплятимемо промислові датчики, якісніші та дорожчі, встановлюючи їх також у водопровідних колодязях. Ще плануємо придбати редуктори тиску, завдяки яким нам значно легше було би балансувати водопровідну систему міста. Бо ж наразі ми це робимо у ручному режимі», – пояснив Віктор Гордієнко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *