Депутат налякався жінки, – скандальні витівки на сесії тернопільської обласної ради

Позачергова сесія Тернопільської обласної ради, яка відбулася 5 липня, ознаменувалась не лише скандальними витівками депутатів, на кшталт тої, що влаштував представник «Радикальної партії Ляшка» Богдан Яциковський.

Зокрема він звинуватив мешканців гуртожитку по вулиці Лепкого, 5 у політичній приналежності, і що саме з цієї причини вони отримали право отримати у власність житло. Як наслідок, цей виступ супроводжувався вигуками «Ганьба». А коли до депутата підійшла одна із жіночок років п’ятдесяти, щоб наочно пояснити ситуацію навколо гуртожитків, Яциковський злякався і покликав на допомогу поліцейських. На клич про допомогу прибігли більше як півдесятка правоохоронців на чолі з обласним начальником Олександром Богомолом.

На сесії були прийняті і ряд звернень, на котрі ми б хотіли звернути увагу читачів.

Тернопільська обласна рада звернулась до жителів Тернопільської області щодо недопущення запровадження в Україні ринку земель с/г призначення.

Зокрема, у заяві наголошується, що “купка політичних авантюристів, котра прийшла до влади паразитуючи на ідеалах революції гідності, прикриваючись фальшивими заявами про прихильність до ринкових цінностей в розвитку аграрного сектору економіки України та відстоювання прав селян вільно розпоряджатись власним майном – земельними паями, проштовхують прийняття Верховною Радою України закону про продаж земель с/г призначення в Україні…”.

Звернення розглядалось за дорученням 4 партій: ВО “Батьківщина”, ВО “Свобода”, ГР “Народний контроль”, “Громадянська позиція”.

Наступне звернення набагато цікавіше і вражає своєю неадекватність. Мова йде, знову ж таки, про наш багатостраждальний аеропорт. Тільки от на цей раз, деякі гарячі голови вирішили відати його… не падайте… під воєнний аеродром для НАТОвських військ. Ну уявіть собі на околицях Тернополя натовський воєнний аеродром!? Мова навіть вже не йде про параметри злітних смуг, інші технічні характеристики… Мова про те, що в нашому маленькому тихому Файному Тернополі, в кілометрі від міста, наші ж депутати готові розмістити воєнну базу НАТО, аеродром – режимний воєнний об’єкт.

То ж уявіть собі до чого можна додуматись, коли не бажаєш брати на себе відповідальність. Аеропорт потребує інвестицій і є люди, готові вкладати у нього гроші. Вони лише воліють бачити заохочення влади. А влада, з тих чи інших причин, ігнорує це питання.

Кому спало на думку це безглуздя? Наше джерело в облраді сфотографувала фрагмент документу з голосами фракцій за дане звернення, нехай народ знає своїх героїв.

Політерно

Коментарі вимкнені.