До зими не готові, – 35 аварій за добу сталося на Тернопільщині

За добу 7 грудня на території Тернопільської області трапилися 35 ДТП, повідомляють у Патрульній поліції Тернопільської області. Поліціанти зазначають, у частині аварії водії дійшли згоди. Проте були випадки, коли винуватці автопригод зникали з місця події.

“У 18-ти випадках водії дійшли згоди та скористалися правом на складання європротоколу. У 4-х ДТП винуватці залишили місце пригоди, тому інспектори відділу розшуку та опрацювання матеріалів ДТП будуть встановлювати їх особи й запрошувати до управління патрульної поліції для складання відповідних матеріалів.

У 12-ти випадках ДТП патрульні склали на винуватців протоколи за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП) КУпАП, рішення прийматиме суд.

Одна з автопригод, на жаль, сталася з потерпілими, внаслідок якої загинула одна людина. Обставини з’ясовуватиме слідчий по ДТП.19 дорожньо-транспортних пригод трапилося в місті Тернополі“, – розповіли у Патрульній поліції Тернопільської області.

Поліціанти зазначають, основною причиною ДТП стало недотримання безпечної дистанції між автівками. Тому наголошують, під час руху бути уважні та обережні, дотримуватися безпечної дистанції, в жодному разі не перевищувати швидкість та утриматись від ризикованих маневрувань.

Коментарі вимкнені.