Епіфаній висловив сподівання, що невдовзі і Почаївська Лавра перейде до ПЦУ

Нещодавно Тернопіль відвідав Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Під час спілкування з журналістами він підняв важливі для вірян теми.

Зокрема, Глава ПЦУ розповів про перехід релігійних громад від МП  до ПЦУ та про те, якими будуть подальші кроки.

 — Зараз ми закликаємо, молимось, пропонуємо. Хочемо, щоб це рішення люди приймали добровільно, без примусу, щоб ці переходи були мирними, однак, як бачимо, представники Московської православної церкви РФ вдаються до різних конфліктів. Маємо надію, що надалі перехід до Православної Церкви України надалі відбуватиметься добровільно і виважено, – зазначив Митрополит Епіфаній.

Він висловив переконання, що з часом перехід до ПЦУ чекає і Почаївську Лавру, яка поки є так званим форпостом Московського патріархату на заході України.

— Має бути усвідомлення того, що на Україні повинна бути єдина помісна Православна Церква. Тож у подальшому у них не буде виходу, вони змушені будуть приєднатися на ПЦУ. Ми десятиліттями чули, що Україна ніколи не отримає Томосу, світ не визнає Української Православної Церкви. Та Бог почув наші молитви і з часом ми таки отримали Православну Церкву України. Не потрібно створювати конфліктів, з часом і питання з Почаївською Лаврою вирішиться, — додав Предстоятель ПЦУ.

Коментарі вимкнені.