Голова Тернопільської обласної ради привітав краян з Новим роком відеороликом

Голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук привітав краян з новорічними святами. Відеозвернення опублікували у Facebook.

– Для усіх нас 2017 рік став роком реформ, сміливих експериментів, спільних успіхів. Наша область зустрічає Новий рік із новими здобутками. Зміни дарують надію на оптимізм, усвідомлення, що з маленьких особистих перемог кожного складуться великі здобутки нашого краю та держави. То ж нехай 2018 рік стане сприятливим для всіх благих починань, а Різдво Христове – освітить наш шлях, принесе мир нашій країні, розквіт Тернопіллю, злагоду та добробут кожному дому, – каже у привітанні Віктор Овчарук.

Голова обласної ради побажав усім міцного здоров’я, родинного затишку, безмежного щастя, прихильності долі та Божого благословення.

-1 thoughts on “Голова Тернопільської обласної ради привітав краян з Новим роком відеороликом

  • 05:42 | 3 січня, 2018 at 05:42
    Permalink

    От якби той пан Овчарук (голова облради краю нашого) та й ВІДКРИВ ЕЛЕКТРОННУ ГРОМАДСЬКУ ПРИЙМАЛЬНЮ облради !!! Ми б йому теж “зробили” ПОЗДОРОВЛЕННЯ ще до 2016, 2017 та 2018 рочків (Божих) !!! Відверті Поздоровлення, від душі і від багатьох, ще живих жителів області, і не тільки до початку якогось там (по номеру) року – а весь час на протязі років !!
    Всі люди як люди, відповідальні на своїх посадах (до посадки), а Овчарука прийдеться ВИКОРЧОВУВАТИ звідти !!! Що Ви там, панове депутати, цього не знаєте ??? То навіщо й Вас, шановних, там – щоб так представляти наші інтереси ??! Ви ж самі “не донесете” до високого кабінету САМО урядовця наші проблеми !!! Ви НЕ ГОДНІ донести, бо Ви їх НЕ ЗНАЄТЕ ! Ніде в райрадах, сільрадах, ОТГ – нема Графіку прийому громадян депутатами вищестоячих рад !!! За радянщини – партія була КЕРІВНА сила, але й депутати “приймали” громадян !! А тепер що ?? Куди йдемо й до чого “так” дійдемо ?? Хочете позачергових виборів ? Далі – будуть РЕЗУЛЬТАТИ діяльності: і прокуратур, і працівників НАБУ, СБУшників… Жизнь “наладиться”, піраміда стане на ОСНОВУ, як і має бути ! 5-ту Ст. Конституції всі читали ??

Comments are closed.