Таємний візит губернатора в Копичинці

На днях містечко Копичинці з “таємним” візитом відвідав губернатор області Валентин Хоптян, – пишуть Копичинці-Інфо. Для початку все розпочиналось по справжньому, дівчата і хлопці в українському строї, хліб з сіллю.
Потім почались шою, в якому мабуть губернатора підставили місцеві регіонали, яких очолює його дружина. В Копичинецькій лікарні “німці” подарували “новий” ренгенапврат ….. десь так 1978 року випуску, губернатор дійсно не знаючи цього щиро подякував, оце спонсори?
Пізніш біля геріатричного зупинилась іномарка з якої вибігли два переодягнуті “бомжі”, розбіглись в різні сторони, опісля повернулись на подвіря геріатричного відділення, скинули “спецодяг” в машину і продовжили прогулянку в шикарних костюмах.
Під кінець заходу, до голови ОДА підійшла група депутатів міської ради(О.Білик,І.Галонський,Б.Новоставський) та Гусятинської районної ради(П.Богоніс, Я.Білиця) і попросила вирішити питання з міським головою, оскільки на їхню думку за нього ніхто не голосував, а він виграв вибори.

І ще, коли губернатор запитав чи є представники міської влади, виявилось, що Гусятинська РДА їх неповідомляла про візит губернатора.
Отака на Гусятинщині районна влада!

-1 thoughts on “Таємний візит губернатора в Копичинці

 • 15:14 | 18.04.2011 о 15:14
  Permalink

  Бутафорська влада та й і вчинки ії бутафорські,клоунада одним словом.

 • 15:34 | 18.04.2011 о 15:34
  Permalink

  О, не кажіть!Це з якої політичної сторони дивитися.А, що минула влада не була бутафорією?Всі ви хороші……

 • 17:12 | 22.04.2011 о 17:12
  Permalink

  Цей губернатор своїми діями та поведінкою мені нагадує Жириновського, любить “дешевий” піар, і не має ніякої відповідальності за свої слова та дії. Чого тільки вартує його “робоча поїздка до ресторану”. Одним словом “жириновський”, а це діагноз!

Коментарі вимкнені.