Лісівники Тернопільщини цьогоріч висадять 3,5 мільйони дерев

Всього ж для проведення робіт з відтворення лісів цьогоріч призначено 5,6 мільйонів сіянців
Протягом 2019 року передбачається виконати відтворення лісів площею 610 гектарів, у тому числі лісорозведення 200 гектарів, більше тисячі гектарів доповнення лісових культур та захисних лісонасаджень та забезпечити якісним садивним матеріалом проведення всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». Про це поінформувала головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства, охорони і захисту лісів обласного управління Надія Козацька.
Для забезпечення робіт у поточному році з відтворення лісів садивним матеріалом, у підприємствах функціонує 80 постійних і тимчасових розсадників, площею 53,2 га.
З вирощеного садивного матеріалу минулоріч (6,4 мільйона сіянців – прим.) 5,6 млн штук стандартних сіянців лісових порід, призначені для проведення робіт із відтворення лісів. Зокрема, 3,5 млн – для створення та доповнення лісових культур і захисних лісонасаджень, 800 тис. штук – для закладення шкіл, плантацій і доповнення, резервний перехідний залишок однорічних сіянців становить 1,3 мільйони.
До слова, щороку лісогосподарські підприємства використовують понад три мільйони сіянців лісових порід для відтворення лісів, створення нових та доповнення лісових культур.
Крім того, лісогосподарські підприємства мають можливість реалізувати стандартний садивний матеріал. Зокрема, такі лісові породи як модрина європейська, дуб звичайний та дуб північний (червоний).

Коментарі вимкнені.