Мешканка Зборова Марія Пелих з гачками та нитками чаклує над взуттям

У вільний час мешканка Зборова Марія Пелих з гачками та нитками в руках чаклує над взуттям, яке носить вся родина умілиці.

Тапочки у техніці плетіння пані Марії ще здалеку привертають увагу цікавим оздобленням та яскравими кольорами. В такому взутті в будинку комфортно і затишно відчувають себе всі члени родини жінки.

Нитки та гачки ще з юності супроводжували умілицю, яка серйозно захопилася технікою в’язання після того, як вийшла заміж. Коли в пані Марії почали підростати перші дітки, жінка хотіла, аби мали теплі та зручні речі – в’язала для дорогих людей светрики, камізельки, шкарпетки, тапочки… При цьому останніми в’язаними витворами жінки можна зачаруватися.

— Уміла та любила в’язати ще у студентські роки. Зараз у мене сім’я, для якої хочеться робити усе найкраще. Це стало додатковим стимулом до того, аби я більше часу присвятила своєму хобі. Тому я ніколи не зупиняюся на тому, аби сплести щось оригінальне та якісне. Якщо дехто є зaлежним від соцмереж чи книжок тa не може відірвaтися від цього, то я зaлежнa від свого зaняття. Зaвжди знaходжу чaс, aби присвятити його улюбленому хобі. Бaгaто моїх знaйомих, друзів хвaлять мої вироби тa люблять, коли я дaрую їм щось в’язaне. Оскільки я доволі впрaвнa у своєму зaнятті, нa в’язaння одної пaри тaпочків витрaчaю до чотирьох години, — розповіла умілиця.

Жінка зазначила, що взуття плете тільки з 100% акрилових ниток, які не втрачають колір та приємні на дотик. За словами пані Марії, взуття з таких ниток не тільки безпечне для здоров’я родини, але комфортне під час носіння.

Тернополяни

Коментарі вимкнені.