Мешканці села Цигани звернулися у поліцію та суд на «Мрію» через підробку документів (відео)

Більше двох сотень мешканців села Цигани кілька місяців поспіль отримують повістки у суд.

На «побачення з Фемідою» їх запрошує компанія «Мрія», що обманними маневрами намагається повернути землі колишніх орендодавців, – пише сайт Тернополяни.

Справа в тому, що агрохолдинг мав договори оренди з людьми, які діяли з 2009-2010 по 2014-2015 рік. Після завершення дії цих договір, Борщівська аграрна компанія та Агропродсервіс заключили угоди на ці ж землі, з цими ж людьми та вже третій рік провадять законну діяльність. У 2016 році «Мрія» вирішила повернути собі землі та подала в суд на більш як дві сотні пайовиків села Цигани.

Та попри власну ініціативу, суди «Мрія» тепер намагається затягнути, то не з’являючись на засідання, то подаючи прохання про «заочний суд». А літні селяни та їх діти повинні витрачати власний час та кошти на суди, які «Мрії», здається, навіть не потрібні.

– Я сьогодні представляю своїх батьків, які заключили договір в 2009 році на п’ять років. Договір закінчився і 6 місяців ми не заключали договорів ні з ким. Після того батьки заключили договір з іншим аграрієм в 2015 році. Ми хочемо працювати з цією людиною. Але нам прийшли вже 4 повістки в суд від компанії «Мрія». Тато мій має 80 років, учасник війни. Він з палицею ледь ходить.  Як можна сказати людині, що ми вас засудимо? Така сама історія з матір’ю. Моя мама – лежача. Як так можна? – обурюється дочка власника земельного паю Онуфрія Возняка.

У 2016 році мешканцям села Цигани прийшли листи, про судову справу за ініціативою «Мрії». Аргументують це тим, що холдинг розсилав на село листи про продовження співпраці і у разі незгоди люди мали відповісти у термін 30 днів. Проте селяни наголошують, що пайовиків у селі «Мрія» мала близько 200, відповідно, стільки листів мало прийти, проте усі імовірні отримувачі кажуть, що такого не було. Зважаючи на це, пайовики вирішили звернутися до правоохоронців.

– До Борщівського відділення поліції подана заява власниками земельних паїв про підроблення і використання документів з боку товариства «Мрія Центр». Вони (власники – ред.) в жодний спосіб не були повідомлені про пролонгацію договорів із товариством «Мрія Центр» і зараз намагаються відстояти своє право шляхом порушення кримінального провадження для того, щоб встановити істину в даній справі і дійсно довести, що вони не отримували жодних листів чи повідомлень від товариства «Мрія Центр» і не мають намірів в подальшому співпрацювати з ними, – говорить представник мешканців Дмитро Поліщук.

Коментарі вимкнені.