Михайло Головко на сесії облради закликав спільно зупинити знищення цукрового заводу у Ланівцях (відео)

Під час сесії Тернопільської обласної ради у середу, 10 травня, слово було надане народному депутату від ВО «Свобода» Михайлу Головку.

Обранець звернув увагу депутатів на підприємство у Ланівцях, яке нині намагаються знищити. Нардеп закликав раду негайно відреагувати на проблему та створити спеціальну комісію.

Ще на початку 2017 року люди помітили активність на території заводу, тоді ж почалися перші акції протесту, викликані загрозою вивезення устаткування із приміщень цукрового заводу. Люди були обурені планами підприємців доукомплектовувати обладнанням із Лановецького заводу більш перспективні та прибуткові підприємства. Такий крок, на думку ланівчан, поставить крапку у питанні відновлення роботи їх заводу.

28 квітня Михайло Головко зустрівся із активістами. Попри опір сумнівної охорони, все ж вони зайшли на територію заводу, де виявили, що уже вивезено центрифуги, готуються на вивіз мотори. Влада повністю ігнорує ці факти і попри обіцянки Порошенка та Гройсмана піднімати промисловість – знищують її.

– Потужності підприємства йдуть на продаж у роздріб, район втрачає понад 150 робочих місць та перспективу хоч колись відновити виробництво. Податків за землю ніхто не платить і платити не збирається. Громада Лановець неодноразово виступала проти цього безчинства, але влада ігнорує цю проблему, – заявив з трибуни облради Михайло Головко.

Обранець закликав голову Тернопільської ОДА втрутитися та вжити необхідних рішень, зустрітися із власниками заводу, знайти спільно шляхи вирішення проблеми, аби зберегти завод і робочі місця. Так, буде створено тимчасову слідчу комісію облради, яка детально вивчить це питання.

Коментарі вимкнені.