На річці Серет затримано порушників

10 січня 2019 року під час проведення рибоохоронного рейду у Заліщицькому районі працівниками Тернопільського рибоохоронного патруля виявлено порушення природоохоронного законодавства. На р. Серет, біля с. Касперівці затримано двох місцевих чоловіків, які ловили рибу забороненим знаряддям лову – сіткою ставною. Порушникам вдалось зловили 11 екз. карася та по одному екземпляру сазана і ляща, загальною вагою 1,9 кг.

За матеріалами справ нараховано збитків в сумі 663 грн.

Для встановлення осіб було викликано працівників Заліщицького відділення поліції ГУНП в Тернопільській області На громадян складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Заборонені знаряддя лову вилучено.

Нагадуємо, любительський лов риби в зимовий період дозволяється зимовими вудками із блешнею вертикального блешніння з гачком не більше №10, мормишкою, наживною і живцевою снастями. Загальна кількість гачків на водоймах загального користування не повинна перевищувати п’яти на рибалку, а на водоймах, де впроваджено платне рибальство – не більше десяти на одну особу.

Управління Держрибагентства у Тернопільській області закликає громадян не порушувати правил рибальства та збуту риби. У разі виявлення фактів браконьєрства – прохання терміново повідомляти на «гарячу лінію» відомства: (0352) 27-70-34 та (097) 427-85-95.

Коментарі вимкнені.