На Теребовлянщині тривають волейбольні двобої

15 листопада  2018 року в місті Теребовля, що на Тернопільщині,  на міському стадіоні “Колос”, Теребовлянський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» організував проведення  відкритої  першості Теребовлянської  Об’єднаної територіальної Громади з волейболу серед юнаків  ЗОШ І-ІІІ ступенів  за програмою ІІІ спортивних ігор школярів Теребовлянської ОТГ.

У змаганнях взяли участь спортивні колективи Теребовлянської ЗОШ №1, ЗОШ №2, Теребовлянської спеціалізованої школи-ліцею,  гості з Ласковецької загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів,  Навчально-виховного комплексу Боричівської загальноосвітньої школи  І-ІІ  ступенів.

Юнаки з кожної вищеназваної команди самовіддано боролись за перемогу у змаганнях, за вольовими якостями не поступались дівчатам із своїх шкіл,  які  вже виступили у змаганнях. Кожна команда намагалась якнайкраще  продемонструвала рівень своєї технічної та фізичної підготовленості.

Після зустрічей у спортивних двобоях місця розподілились таким чином:

перше місце виборола команда Навчально-виховного комплексу Боричівської загальноосвітньої  школи  І-ІІ  ступенів, друге місце завоював згуртований спортивний колектив Теребовлянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, третє місце посіла команда Теребовлянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2.

Команда – переможець нагороджена кубком та грамотами, а команди-призери – грамотами від організаторів.