На Тернопільщині чиновники “кришують” п’яних

Прокуратурою Козівського району встановлено, що постановою Козівського районного суду гр. С. притягнуто до адміністративної відповідальності за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння та застосовано до нього покарання у вигляді громадських робіт.

На виконання постанови суду та на підставі направлення Козівського районного підрозділу Бережанського міжрайонного відділку кримінально-виконавчої інспекції, правопорушнику було призначено виконання громадських робіт у одній з сільських рад району, але він до їх виконання не приступав. Проте, сільський голова, діючи умисно в інтересах порушника, зловживаючи своїм службовим становищем, склав, підписав та скріпив печаткою сільської ради завідомо неправдиві документи у яких вказав, що гр. С. виконував роботи по благоустрою села. На підставі цих документів правопорушник уник встановленої законом адміністративної відповідальності.

За результатами перевірки прокуратурою району стосовно сільського голови порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.3 ст. 382 КК України та ч. 1 ст. 366 КК України. За втручання органів прокуратури, правопорушник відбув встановлене законом адміністративне стягнення.

Вироком суду винна особа засуджена до позбавлення волі умовно на 3 роки, з позбавленням права обіймати посади у органах виконавчої влади та місцевого самоврядування на 1 рік 6 місяців.

Кримінальні справа за аналогічними фактами порушено прокурорами Бережанського, Збаразького, Зборівського, Гусятинського, Шумського та Кременецького районів, з яких 2 на даний час направлено до суду, по інших проводиться досудове слідство? – повідомила старший помічник прокурора області Наталія Штурма.

Коментарі вимкнені.