На Тернопільщині готується бунт проти міського голови

«Тернопільський тиждень» отримав лист з Чорткова, в якому мешканці вкотре описують безчинства, які коїть місцева влада на чолі з мером Михайлом Вербіцьким і наближеними до нього депутатами.

Ми, жителі вул. Маковея та В. Великого міста Чорткова, звертаємося до Вас з проханням зупинити спроби  депутатів Чортківської міської ради під керівництвом міського голови М. В. Вербіцького забудувати земельну ділянку яка використовується нами як відпочинкова зелена зона у якій  граються наші діти.

Вже минуло два роки, як міський голова М.В. Вербіцький керує у нашому місці, але від його керівництва життя в нашому місці все гіршає і стає нестерпним, в місці зовсім нічого не робиться, дороги в жахливому стані, під час опадів снігу у місті повний безлад, не можливо ні проїхати ні пройти  містом, по селах району освітлюються вулиці, а в місті у вечірній час жодна лампочка не світить, відпочинкові зони відсутні. Голова М.В. Вербіцький одне що робить, це обіцює, обманює та звинувачує всіх крім себе у  проблемах міста і разом з наближеними до нього депутатами «дере банять» міські  землі. Останньою каплею нашого терпіння стало намагання голови міста М. В. Вербіцького в зговорі з депутатами Чортківської міської ради протягувати питання виділення земельної ділянки по вул. Маковея, яка є зоною відпочинку прилеглих будинків і де граються наші діти,  для будівництва багатоповерхового будинку. Після довгих суперечок,  ми думали що міський голова не буде піднімати цього питання. Але виявляється помилялися. Нам стало відомо, що  схема голови М. В. Вербіцького полягає в тому, щоб надати дозвіл заявникам розробити детальний план території кварталу яким і буде передбачено законність виділення земельних ділянок для будівництва та обслуговування  житлових будинків, а після безкоштовної приватизації цих ділянок заявниками Мещишином і Чайкою, їм буде надано   дозвіл для будівництва багатоповерхового будинку.

Кому і яка користь від безкоштовної приватизації цієї земельної ділянки ? Хіба що голові  М.В. Вербіцькому і наближеним депутатам.

Хіба голову міста і депутатів вибирали для того щоб вони свої особисті інтереси вирішували?  

Ми просимо громадськість, владу всіх рівнів і контролюючі органи не допустити забудови на цій ділянці та зупинити дії міського голови М. В.Вербіцького

З повагою жителі міста Чорткова.

Примітка ТТ. Як ми дізналися з власних джерел, місцевий “бізнесмен” Чайка, який родом з села в Чортківському районі, збудував у вказаному районі «Кадуба» один багатоповерховий будинок. А тепер хоче побудувати поряд другий, на місці, яке люди відстоюють, адже йому так вигідно, оскільки вже підведені усі інженерні мережі. Звісно через це люди, які мешкають в цьому районі Чорткова, на «Кадубі», активно протестують. І налаштовані чортківчани серйозно, тому, кажуть, готуються ледь не до бунту…

На фото: міський голова Чорткова Михайло Вербіцький, якого, до речі, люди обирали вже не вперше

Comments are closed.